agopcsatimi

Regisztráció dátuma: 2018. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Rdel Young Kompakt Fixáló Púder

Rdel Young Kompakt Fixáló Púder
2020. február 27.

Előttem levő hozzászóló tökéletesen megfogalmazta azt amit én is gondolok,nagyon sokféle púdert próbáltam már Nyx-től kezdve high end márkákig és ez egyszerűen tökéletes és még olcsó is.Ár érték arányban mindenképp megéri gyönyörűen mattít,természetes.

Jeffree Star Cosmetics Shane Dawson × Jeffree Star Conspiracy Palette

Jeffree Star Cosmetics Shane Dawson × Jeffree Star Conspiracy Palette
2020. január 27.

Több Jeffree palettám is van, erre főként Shane miatt ruháztam be mert nagyon szeretem őt. Nemtudtam mennyire fogom kihasználni a palettát mert első látásra nekem nem igazán álltak össze a színek, viszont amióta megjött csak ezt használom! Kb bármilyen sminket össze lehet hozni vele szóval szerintem Must have! Ha választhatnék egyet a palettái közül csak ezt választanám. Igen, kicsit porzik hogyha durván nyomod bele az ecsetet, viszont erre nincs szükség mert nagyon pigmentált és elég csak szépen hozzáérinteni az ecsetet. Gyönyörűen lehet eldolgozni.Több High End palettámat is lekörözi!!!

Update: Még mindig a kedvencem,napi szinten használom.Meglehet oldani vele mindent,kipróbáltam pirosítóként a Pig-ment árnyalatot és kontúrként a Tanacont ahogy Jeffree is az egyik videójában és zseniálisak.Ranch árnyalat pedig tud működni highlightként is.:)

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream
2020. január 5.

Én nagyon szeretem azt a változatot ami az összes bőrtípusra jó, remekül hidratál, szerintem az illata és az állaga is nagyon jó.