Akasa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2020. július 29.

Még csak 2 hónapja használom, de biztosan állíthatom, hogy meggyőzött. Nem tudom hogy élhettem nélküle kategória.
Fehér bőrű vagyok sötét és sok szőrzettel :( az állandó epillálás és gyantázás már kikészített. Utána folyton gyulladás, és persze ez rengeteg idő is, ami egyre kevesebb van a gyerekeim mellett.
Oké ennél a gépnél is kell valami szőrtelenítésnek történnie előtte, de a villogtatást màr bàrhol és bàrmikor meg tudom csinálni (alvó gyerekhez gyantásan nem tudok berohanni, az epillálásra meg felkel, borotva szóba se jöhet).
Első használat előtt borotváltam, nem volt érezhető maximumon használva sem. 2. alkalom előtt is borotváltam, plusz addigra kicsit barnultam is és a 2 hetet sem vártam meg. Na az kegyetlen volt. Minden villantás égetett. Visszaálltam a gyanta vagy epillálásra kezelés előtt, így nem érezhető nekem.
Intim területen győzött meg a legjobban, nincsenek vègre gyulladások, nekem már ez megérte, de többet is ad, mert a szőr mennyisége is minimàlis lett, ès abszolút fájdalommentesen kiszedhető.
Lábon is elég jól teljesít. Viszonylag barna most nyàron a lábam (nincs hulla szinem :D ) és 2 hèt után még irtó sima puha, ami visszanőtt az is láthatatlan szinte.
Télen akarok időt keríteni a kezemre, elég anyajegyes és macerás ott nekem.
Hónaljba is elég jól szerepel, ott mondjuk a férjemen teszteljük, nekem azt elég 2-3 hetente epilálni, az nem vészes. Nàla viszont elèg látványos és még csak 2x használtuk.
Ja és az alap gépet vettem meg, akciósan 60e ft volt.
Teljesen szuperül teszi a dolgát.

Adrienne Feller Zöld Esszencia

Adrienne Feller Zöld Esszencia
2020. július 11.

Fülgyulladásra, torok gyulladásra hasznàlom. Külsőleg kell kenni. Mikor szól a gyermekem, hogy fáj a füle, elkezdem kenni és este ki is fakad a savó, másnapra kutya baja.
Nqgyon finom illata van, imádom.

Adrienne Feller Traveller Fehér Esszencia

Adrienne Feller Traveller Fehér Esszencia
2020. július 11.

Nagyon erős illata van. Pillanatok alatt kitisztul az orr tőle.
Ovi kezdés előtt csinálok vele kúrát az egész családnak, hátha nem robbanunk le.
A vírus előtt is végig csináltuk a reggeli bedörzsöléses immunerősítő kúrát, amit negyed évente lehet. Nekem kellett a lelkemnek...
Ha fáradt vagyok a talpam masszírozom át vele, egész napra lendületet ad.
Száraz köhögést erősíti, akkor nem szabad használni.