Alfanculo

Regisztráció dátuma: 2022. december 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. december 13.
Bőrtípus: Zsíros

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Louis Vuitton Ombre Nomade EDP

Louis Vuitton Ombre Nomade EDP
2024. március 18.

Egy zseniális illat. Tényleg nagyon hasonló a Maison Crivelli Oud Maracuja-ra, de az rajtam végig élesen bőrös marad. Ez nagyon finoman leédesedik leszáradáskor. Tényleg mintha lenne benne vanília, pedig nincs is az illatjegyek között. De valószínű a tömjén miatt. Tartósság és illatfelhő jeles. Még csuklón próbálva is. Pedig ott még az extraitek sem tartanak nálam sokáig valamiért. Kezdek Tömjén Lover lenni 🤣

Nishane Karagoz EDP

Nishane Karagoz EDP
2024. január 11.

Egy zseniális illatt férfiaknak. Nem igazán gondolnám unisex nem, az én orromnak kifejezetten férfi illat. Borkedvelőknek kötelező. Nagyon finom de mégis sötét. A vetiveres leszáradást imádom. Ajánlom az Ouddal ismerkedőknek, mert messze nem annyira bántó az orrnak, mint a keményfedeles Oud parfümök.

Nasomatto Fantomas

Nasomatto Fantomas
2023. december 19.

Tényleg nem hétköznapi illat. Elsőnek féltem, hogy a gumi és a puskapor annyira erős műanyag illatot kölcsönöznek, hogy inkább szag lesz, mint illat. De annyira jól van ellensúlyozva az édes sárgadinnyével, hogy zseniális. Nagyon jól egyensúlyozik az unisex vonalán. A doboza pedig zseniális. Bejön ahogy ez a piros vinyl miatt nem látszik csak a parfüm neve, majd ahogy lehúzod megjelennek a bűnös kezek.