Applepie

Regisztráció dátuma: 2012. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2014. december 26.

Szemöldökceruza után használom, hogy "lágyítsa" kicsit az összhatást. Önmagában nekem kevés lenne, de lehet csak mert nincs speckó ecsetem hozzá, hanem a készletben levővel próbálkoztam eddig. A csomagolása tényleg nem túl praktikus, táskába lehetetlen betenni, pedig egyébként kinézetre jópofa koncepció. A benne levő sablonok ránézésre tök szépek, olyan tipikus "álomszemöldök"-formák, de használva őket nekem még a legkisebb verziótól is full travi-fejem lett, úgyhogy számomra ezek felejtősek:) Összességében azért jó kis termék, ár/érték arányt tekintve teljesen rendben van.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2014. április 9.

Én meg vagyok elégedve vele, egyenletessé teszi a bőrszínemet, igaz kicsit sötétebb, mint a hófehér bőröm, szóval rápúderezek kicsit a világosabb szín elérésének érdekében. Könnyű eloszlatni az arcon, nem érzem annyira nehéznek a krém állagát, mint egy alapozó esetében, így nálam jár a 4 csillag.

Oriflame Tenderly EDT

Oriflame Tenderly EDT
2014. április 9.

Nagyon finom, visszafogott, nőies parfüm, nálam most ő a No1, még az eddigi verhetetlen Delicacyt is lekörözi! Viszont nem túl tartós, pár óra után elillan az illat, persze hozzá kell tenni, hogy egy ilyen kedvező árú parfümtől nem is várhat az ember egész nap tartó parfümfelhőt, szóval ár/érték arányban szerintem szuper.