b.Rose57

Regisztráció dátuma: 2021. május 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. május 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz
2021. október 12.

Én nagyon szeretem, nekem karikásak a szemeim, száraz a bőröm, könnyen sérül, sokszor puffadt is a bőr a szemeim alatt, és bár még csak 24 vagyok, azért már észre vettem magamon a kisebb változásokat, amik a kor előrehaladtával megjelennek, leginkább megelőzés céljából kezdtem el ilyen jellegű termékeket használni, a ráncok eltüntetéséről nem nagyon tudnék mit mondani, viszont használat után sokkal szebb, kisimultabb a szemem alatti bőrrész, sokkal jobb tükörbe nézni utána, és a tapasz használata is jó érzéssel tölt el, egy fél órás kis relaxálásba pont belefér heti 1-2 alkalommal. :) Ja, és a bőrömet sem irritálja, ami nálam nagyon nagy szó, mert kb. minden kikezdi annyira érzékeny, szóval teljesen meg vagyok vele elégedve!

Ziaja Szemkörnyékápoló Bio Gél

Ziaja Szemkörnyékápoló Bio Gél
2021. október 11.

Esténként, miután lemostam a sminket, megtisztítottam az arcomat, utána szoktam felkenni, nekem nyugtatja a bőrt a szemeim körül és hidratálja, fáradt szemekre jó kis ápolást nyújt.:)

Wibo Metal On Lips Lipstick Fémes Hatású Rúzs

Wibo Metal On Lips Lipstick Fémes Hatású Rúzs
2021. október 9.

Pinkpandáról rendeltem, számomra eléggé becsapós volt a hozzá rendelt kép, én egy szép, csillogós, krémes textúrájú ajakrúzsra számítottam, hát nagyon meglepődtem, amikor felkentem, mint egy diszkógömb, olyan lett a szám, arról nem is beszélve, hogy a sok apró csillám, amit tartalmaz, olyan érzést keltett, mintha fém darabok tapadtak volna az ajkaimra, plusz még viszketett is a szám tőle, valami party sminknek pl.Szilveszterkor el tudnám képzelni, viszont semmi más alkalomra, pláne nem a hétköznapokra alkalmazandó darab. A csomagolása is nagyon gagyi, mint a gyereksminkeké.