b.Rose57

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2021. május 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2021. május 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz
2023. augusztus 17.

Szerintem nagyon király ez a tapasz, különösebben nem vagyok pattanásos, nagy miteszereim sincsenek, viszont rengeteg pici van az orcáimon, ill. orromon. Féltem tőle első körben, mert nagyon érzékeny a bőröm, általában csak kiütéses leszek a legtöbb kozmetikai terméktől, de ez probléma nélkül tette a dolgát, rengeteg mitesszert kiszedett, most teljesen rá vagyok kattanva, ezentúl mindig lesz itthon egy dobozzal! :D Bátran tudom ajánlani mindenkinek, árban is teljesen jó, megfizethető, drágább társai el is bújhatnak mögötte (részemről).

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj
2023. július 15.

Nekem minden termék gyanús, amiről csak jó véleményeket találok, dehát ez a lényeg, nagyobb eséllyel választok én is olyat, amikről döntő többségben pozitív visszajelzések érkeztek. Nagyon örülök, hogy létezik ez az oldal, és ilyen sokan segítik tapasztalataikkal a többieket.!:) Na, a lényeg : Istenkirály ez a termék, nagy kiszerelés, puha haj, kellemes illat, megfelelően ápol, elnehezítés nélkül. Nálam aranycsillagos, a legjobb hajápoló olaj, amivel eddig találkoztam. Fél éve boldog kapcsolatban élünk, és még tovább :'D csak ajánlani tudom!

Kallos Haj Pro-Tox Kannabisz Hajpakoló Krém

Kallos Haj Pro-Tox Kannabisz Hajpakoló Krém
2023. július 15.

Szerintem a drogériás hajápoló termékek közül ez az egyik legjobb, árban és kiszerelésben főleg. Finom illata van, jó sűrű, de azért könnyű eloszlatni a hajon. Én kedvtől és időtől függően 2 féle képpen alkalmazom, vagy száraz hajra viszem fel hajmosás, előtt egy órával, utána lemosom és törölköző száraz hajra felviszek egy adag garnier ricinusos hajmaszkot is, vagy csak simán hajmosás után elüldögélek ezzel egy órát, éppen ahogy sikerül, mindenesetre nekem az első, kombinált verzió hatásosabbnak bizonyul, de önmagában is szép eredményt lehet vele elérni.