b69a7n

Regisztráció dátuma: 2017. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2022. július 24.

Azért vettem meg mert kíváncsi voltam mi van a hype mögött. Engem meggyőzött, nagyon szeretem használni, puhább, hidratáltabb lesz tőle a bőröm. Természetesen irreális elvárásokat nem szabad támasztani, ez csak egy essence, nem egy erős hatóanyagokkal megpakolt cucc. Most mást is ki szeretnék próbálni, de biztosan újra fogom venni. Tény, hogy nem a legolcsóbb, de még szerintem megéri az árát, meglepően sokáig elég volt.

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+

Nivea Sun Mineral Napozókrém Arcra SPF50+
2022. július 11.

Mondhatni vakon vettem meg, nem néztem utána egyáltalán a vásárlás előtt. Na, ez jó nagy hiba volt! Fehéres réteget hagy, nehéz egyenletesen eloszlatni, 10-15 perc után is egy tonna púdert kell rátennem, hogy kicsit mattuljon, de kb 2 óra múlva újra teljesen átfényesedik. Számomra az érzete sem volt jó a bőrömön. Még kitalálom, hogyan fogom elhasználni, mert legalább nem nagy a kiszerelés, de soha többet nem megyek a közelébe. Csak azért nem egy csillag, mert a saját balgaságomat is okolhatom, hogy megvettem, illetve, mert a fizikai fényvédőknél a fehér réteg szinte elkerülhetetlen, ennek tudatában is megvettem.

Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF50

Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF50
2022. július 11.

Mint sokan mások, én is arcra szerettem volna használni, ár-érték arányban jó termék lenne így. Sajnos irritálja a szemkörnyékem, ami azért furcsa, mert eddig egyetlen fényvédővel sem jártam így. A szemem nem csípi, nem könnyezek, csak égő érzést hagy maga után szemkörnyéken. Egyébként a finishe nekem nagyon bejött volna, nem volt fényes, nem is szárított, tudtam rá sminkelni is, de 3 nap után feladtam az arcon való próbálgatást. Innentől testre kezdtem használni, úgy is itt a nyár és a rövid ruhák ideje. Na itt jött a meglepetés, mert ha az előírt mennyiséget vittem fel akkor kicsit kukacosodott ha megdörzsöltem, de ami jobban zavart, hogy nap végére teljesen beleragadt a por. Napközben nem kentem újra, de így is mire hazaértem éreztem, hogy a kapom és a lábam is csupa por, kosz. Ezt testre egy sokkal olcsóbb fényvédő is tudja hozni. Ez a termék emlékeztetett, hogy miért is szeretem az alkoholt a fényvédőkben. Sajnálom, hogy a szemem nem bírta, de ezt nem róhatom fel igazából neki, mert nem erre kitalált termék.