banita4

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrtípus: Száraz

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2020. július 11.

2020.07.11. UPDATE
Sajnos úgy néz ki, korai volt az öröm, csípi a szememet és könnyezik tőle :( Így le kell vonjak 2 csillagot mert nem tudom használni. Sajnálom, kár érte.

Végre egy drogériás alapozó amiből tökéletesen passzol a legvilágosabb árnyalat a rózsás hófehérke bőrömhöz. :) Pár napja használom csak de nagyon tetszik, a szín tökéletes, a fedése és a végeredmény nagyon szép. Annyira rajtam nem tartós, pár óra után elkezd eltűnni de azt hozzá kell tenni, hogy nem szeretek púdert vagy sminkfixálót használni, lehet más lenne ezek használatával. Az illata nekem kicsit erős de ezt leszámítva nagyon szeretem használni.

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém
2020. július 1.

Nagy csalódás bár igazából nem tudom mit vártam ennyi pénzért. Nem habzik eléggé, nem túl jó az íze sem és az ígért fehérítő hatás sehol sincs... Visszatértem az előző, 1500 forintos fogkrémemhez (tehát még csak nem is egy több ezer forintos termékre váltottam) és két nap után már látható volt a különbség. Ezt meg inkább kidobtam...

Chanel Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour

Chanel Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour
2020. február 29.

Fehér bőrömre a medium light árnyalatot használom. Külföldi utazás során vettem, healthy glow finish púdert kerestem és az eladó hölgy ezt ajánlotta. Először picit megijedtem a csillámok miatt mikor otthon kipróbáltam az egész arcomon de aztán eltelt pár perc, majd óra és szerelembe estem :)
Olyan gyönyörű fátyollal vonja be az arcot amilyet eddig még sosem tapasztaltam. Nem is tudom igazán megfogalmazni, egyszerűen teljesen más a végeredmény a használatával. Luxus. Kifinomultság. Elegencia. Talán ezek a legjobb jelzők. Nekem alaból száraz a bőröm, pláne télen de ez a púder felfrissíti, ragyogóvá teszi az arcomat. Több óra után is szép a smink, helyén van, olyan teljes az egész összkép. Úgy is tökéletesen működik ha csak korrektort és egy kis bronzert használok mellé. A pár órás sminket is gyönyörűen felfrissíti, voilá, újra olyan mintha épp akkor sminkeltem volna.
Az ecsete nagyon szuper, próbáltam másikkal is de ezzel lehet elérni a legszebb és legtermészetesebb eredményt szerintem. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy a púderen van az ecset egy kis műanyag tartón, szerintem sokkal praktikusabb lenne ha egy külön nyitható részben lenne az ecset, így nekem kicsit macerás, de ez lehet mást nem zavar :)