banita4

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2019. december 7.

Végre egy drogériás alapozó amiből tökéletesen passzol a legvilágosabb árnyalat a rózsás hófehérke bőrömhöz. :) Pár napja használom csak de nagyon tetszik, a szín tökéletes, a fedése és a végeredmény nagyon szép. Annyira rajtam nem tartós, pár óra után elkezd eltűnni de azt hozzá kell tenni, hogy nem szeretek púdert vagy sminkfixálót használni, lehet más lenne ezek használatával. Az illata nekem kicsit erős de ezt leszámítva nagyon szeretem használni.

Clinique Super City Block BB Cushion Compact SPF50

Clinique Super City Block BB Cushion Compact SPF50
2019. december 7.

Itt jutottam hozzá egy új darabhoz, ezúton is köszönöm. :)
Szeretem a kompakt, táskába dobálós darabokat és cushion alapozót még nem használtam - habár régóta szemeztem velük - így gondoltam eljött az ideje, hogy kipróbáljam.
Maga a termék szerintem szuper, BB krémhez képest jó fedése van de egyáltalán nem túl sok, egy szép, egységes bőrképet eredményez de építhető is. Nem matt, ad egy kis fényt az arcnak. A szivacsával szépen lehet dolgozni, nem vesz fel túl sok terméket. Próbáltam ecsettel is de jobb a szivacsával használni szerintem. Viszonylag tartós is, pár óra után elkezd kopni kicsit de nem foltosan vagy csúnyán. Ami viszont negatívum, hogy nagyon gyorsan fogy pedig én nem használok minden nap sminket de még így is meglepve vettem észre, hogy alig van már benne kb 2 hónap használat után :( Nem ehhez vagyok szokva, én a legritkább esetben használok el teljesen egy alapozót mert mire a végére érnék megunom, más árnyalatra van szükség vagy lejár a szavatossága :D Emiatt nem tudok 5 csillagot adni és újravenni sem fogom, esetleg egy másik márka cushionjét kipróbálom.

Lancôme L'absolu Milky Fusion Tone-Up-Balm

Lancôme L'absolu Milky Fusion Tone-Up-Balm
2019. május 29.

Itt jutottam hozzá egy kedves eladótól a Rose nu marble árnyalathoz. Pár hónappal ezelőtt a krémmánia cikkek között olvastam az akkor még megjelenésre váró termékről és teljesen lázba hozott...úgyhogy természetesen nem hagyhattam ki a vásárlást :) Nem vagyok nagy rúzsrajongó, annál inkább imádom az ajakápolókat és az ilyen rúzs-balzsam hibrideket amiket csak feldobok, ad egy kis pluszt és kész is. Ez is pontosan ezt nyújtja, ad egy szép fényt, minimális színt (a birtokomban lévő a leginkább nude árnyalat, a másik kettő intenzívebbnek tűnik a swatch alapján). A csomagolása nagyon prémium érzetet kelt, nem találkoztam még ilyennel, nem ám csak úgy leveszi a kupakot az ember lánya, meg kell nyomni az emblémát és úgy lehet levenni. Az illata visszafogott, kellemes.
Különösebben nem hidratál de én mondjuk egy ilyen terméktől nem is azt várom, hogy a cserepes ajkakat helyrehozza. Mint ajakápoló, nem csodaszer, abszolút lehet élni nélküle de öröm ránézni és használni, ennyi luxus pedig néha kell :)