Berna88

Regisztráció dátuma: 2022. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2023. augusztus 27.

Ez a parfüm lett életem első 100 ml-es niche parfümje. :) Sokat hallottam róla, aztán egyszer a Notino-ban megillatoltam, mert nem hagyott nyugodni a sok megosztó vélemény. Számomra teli találat lett, pedig én alapvetően nem szeretem a nagyon púderes illatokat. De ez valahogy ilyen "alapdarab" szerintem ami egy parfümrajongónak kötelező. Önmagában is nagyon kellemes, én kifejezetten szeretem akkor használni, amikor tényleg csak "tiszta illatú" szeretnék lenni, amikor egy kicsit többre vágyom, mint a semmi, de mégsem akarok erősebb parfümöt felfújni. Rétegezni is nagyon jól lehet, mindent tartósabbá tesz. Aki este zuhanyzás után is szokott magára fújni valamit, annak is ajánlom, mert tökéletes "out of the shower" illat. Aki teheti szagolja meg de leginkább próbálja ki a bőrén, mert az igazi csoda ott történik.

Goldfield & Banks Ingenious Ginger

Goldfield & Banks Ingenious Ginger
2023. augusztus 27.

Ez a parfüm idén nyáron került fel a kívánságlistámra. :) Tényleg gyömbéres illata van de nagyon kifinomult, elegáns módon. A kezdet nagyon friss és üde majd kicsit édesebbé válik, de nem nehezül el. Friss, pezsgő, számomra abszolút nyári illat, pontosabban én késő tavasztól kora őszig viselném. Tartóssága olyan 4-6 óra, rajtam olyan 2-3 óra után válik bőrközelivé. Különleges illat, aki szeretne egy kicsit eltéri a megszokott illataitól, annak jó szívvel ajánlom. Tőlem jár az 5 csillag!

27 87 hamaca EDP

27 87 hamaca EDP
2023. augusztus 20.

Pár hónapja látogattam el a Cherry Garden egyik budapesti üzletébe, ahol volt szerencsém többek között a 27 87 márkával is megismerkedni. Végül ez a parfüm jött velem a kínálatból. Nekem a sós-homokos tengerpartot juttatja eszembe. A vanília egy kis édességet kölcsönöz neki, míg a kókusz a trópusi érzetet erősít. Én még hasonlóval nem igazán találkoztam, más oldalakon hasonlítják a Juliett has a gun Vanilla Vibe-hoz. Azt még nem próbáltam így e tekintetben én nem tudom nyilatkozni. Szerintem nyárra tökéletes, könnyed parfüm, ami ugyanakkor kifinomult és elegáns is. Irodai viseletre is alkalmasnak tartom. Tartóssága rajtam kb 6 óra, utána érdemes frissíteni. Tőlem jár az 5 csillag.