BEva0919

Regisztráció dátuma: 2021. június 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. június 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Live Colour + Lift Hajfesték

Schwarzkopf Live Colour + Lift Hajfesték
2022. augusztus 22.

Imádom, a tökéletes árnyalat számomra (eredetileg sötétbarna a hajam). Egyetlen hátránya, hogy mint minden vöröses-lilás festék, ez is gyorsan kopik, de ez benne van a pakliban.

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás
2022. augusztus 22.

A vörös (ruby) árnyalatot próbáltam (alapvetően imádom a festett vörös hajamat, de a festékek baromi gyorsan kopnak és nem szeretném havonta újrafesteni). Az eredmény szép lett, de elég "koszolós" a felvitele, abszolút festék szaga van és bár azt ígérték, hogy puhítja, ápolja is a hajat, hát, elég seprű lett az eredmény, amit sajnálok (mivel ez volt a +1 pont, amiért megvettem) :( De alapvetően oké a dolog, lehet újrapróbálom.

Magic Hair Gummies

Magic Hair Gummies
2022. augusztus 22.

Sokáig szedtem, szerettem is, volt hatása. Hajhullásra kezdtem szedni, azt teljesen megállította és még sűrűsödött is tőle a hajam. -1 csillag a mellékíz miatt, meg egy icipicit drágállom. Csomagban viszont megéri venni (én 3 dobozt vettem, amihet hajgöndörítő készlet volt az ajándék, így teljesen megérte).

1 MÁRKA