BitterSweet

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Zoologist Hummingbird

Zoologist Hummingbird

Update:
Jelentem a szerelmünk 4 éve töretlen. Azóta is a legkülönlegesebb illat számomra. Szerencsére senki más nem használja a környezetemben, igy ez már a kollégáimnak is a Lara-illat 😍

Ha most azt mondanák, hogy válasszak egyetlen illatot, és életem végéig azt az egyet használhatom csak, biztos, hogy rá esne a választásom. Tökéletes. Szavak sincsenek rá, hogy mennyire.

A fejillataival kellett pár nap, hogy megbarátkozzam, mert az én ízlésemnek a kifújáskor kirobbanó virágáradat egy kicsit sok. Cseresznyét sajnos nem érzem egyáltalán, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá. És bár a mézet a szívillathoz írja, rajtam kifújástól, azonnal érezhető. Marad is kb 30-40percig ez a mézes orgona illat. Aztán teljesen észrevétlenül, percre percre puhul az illat, jön a lonc, amit én személy szerint imádok, és az ylang-ylanggal karöltve egy hihetetlenül szelíd illattá alakul, ami körülvesz, mint egy csodálatos aura. Nem tudom, hogy a borostyán,a moha, vagy a fás alap ad-e a virágoknak ilyen gyönyörű mélysêget, de tényleg fantasztikus. Itt állnak sorra a csodás, méregdrága parfümjeim, és kb 3 hete csak ezt fújom. Az én drága Férjem, aki szerint a Boss Bottled jó télen-nyáron, ősszel-tavasszal, tárgyalásra és kirándulásra, minektöbb, akitől eddig a : "nem rossz", és az "ez nem olyan szörnyű, mint a múltkori" voltak parfüm téren a bókok netovábbjai, azt mondta a Hummingbirdre, hogy: "ennek olyan az illata, mint a lényednek"

Azé' leesett az állam. De én is így érzem. Megtaláltam benne magamat. Imádom <3

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Primer

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Primer
2022. május 10.

1 szóban össze tudom foglalni a véleményem : botrányos! Brutál zsíros érzetet hagy, megfullad tőle a bőröm. Az alapozót minimálisan se tartja. 2. Próbálkozás után kirepült szegény a kukába

NYX Studio Perfect Primer

NYX Studio Perfect Primer
2022. május 10.

Sok primert kipróbáltam már, de ez az egyik kedvencem. Először merő véletlenségből (és bambaságból 😁) a Levander árnyalatot rendeltem az átlátszó helyett. Miután kipuffogtam magam, azért csak adtam neki egy esélyt ha már kifizettem. Nem sárgás a bőröm, igy félve kentem fel, de pikk - pakk elterült, és csodajó puha, tiszta érzetet adott az arcomnak. Nem kell sok belőle, klasszisokkal jobban bírja a sminkem, nem mászik el az alapozóm. Azóta megvettem Clear-ben is, ezt még jobban szeretem.