BitterSweet

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2021. április 4.

Nem kedvelem. Középszerű, irtó szintetikus, fejfájdítóan édes. Karácsonyra kaptam (oh, bárcsak leszokna róla a család, hogy meglepi illatokkal próbálkoznak), így egy próbát mindenképp illett neki adni. Nem ismertem a hátterét, így nem kerestem benne a BR vonalat, de egyértelműen fel-fel sejlett vmi hasonlatosság. De szerintem itt ez inkább hátrány, mert olyan..... Olcsó érzésem lett tőle. Miért akarja boldog boldogtalan lemásolni a Baccarat Rouge-t? Csak azért kap két csillagot, mert tényleg tartós.

Masaki Matsushima Fluo

Masaki Matsushima Fluo
2021. január 9.

Gaz vagy sem, en ugyan szeretem ezt a parfumot. Mindig gondban vagyok, hogy mit fujjak nyaron magamra, szeretem az eroteljesen gyumolcsos illatokat, de eddig mindegyikkel volt vmi bajom a Sine Die-on kívül (mondjuk a Sine Die-al meg az a bajom,h nem beszerezhető haha). Az Escadak edesek és tularazottak ahhoz kepest, hogy 1 ora utan elillannak mintha sose lettek volna. A Paraiba egesz jol indul,de aztan besavanyodik. De ez.....ledus, fincsi gyumolcsok, csupamokakacagas. Kedves kis konnyed illat, istenbizony az egyik legjobb amit mostanaban illatoltam. Tartossaga nem tul jo, de hat az araba siman belefer az ujrafujkalas akar tobbszor is naponta.

Masaki Matsushima Snowing Rose

Masaki Matsushima Snowing Rose
2021. január 9.

Meglepően kellemes kis illat. Teljesen egyetèrtek az előttem szólókkal, hideg, tiszta rózsa illat. Inkább komfortos, tisztasàgillatkènt írnám le semmint virágosnak. A téli hideg egyértelműen jól áll neki, szépen muzsikál a bőrömön. Tartóssága rajtam kb3 óra, utána nagyon bőrközelivè vàlik, a leszáradása is finom,elegáns szappanillat. Kedvelem:)