bognarcsilla20

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Hyperol Tabletta

Hyperol Tabletta
2020. május 11.

Rossz az íze, a feloldott tabletták hatására hab képződik a számba. Nagyon rossz.
Én fogínygyulladára használom, ezért napi 4-5 tablettát oldok fel 1 dl. vízben. Kicsit használt az ínyemre, de megmaradt a pirosság és a duzzanat. A fogfehérítős hatása viszont láthatóan pozitív. Nekem alapból eléggé fehérek a fogaim, de a kisebb-nagyobb fogelszineződést is fehérítette.
Sok tablettát kell egyszerre elhasználni, borzasztó az íze, csíp is néha és öblögetés után nagyon sok nyálam keletkezik.
Nekem sajnos nem vált be.

Gingisol Fogíny- és Szájápoló Oldat

Gingisol Fogíny- és Szájápoló Oldat
2020. május 11.

Fogínygyulladásra nagyon picit segített: kicsit levitte a pirosságot és a duzzanatot, de nem múlt el tőle, pedig sokat elhasználtam belőle. Rácsepegtettem vattára 2-4 cseppet és odanyomtam kicsit az ínyemhez. Nem vált be öblögetésre sem, mert sárgította,azaz elszinezte a fogakat. Nekem nem használt sajnos.
Két pozitívuma van, hogy olcsó, bár max. 4 napig volt elég, mert naponta 2X használtam és az illata nagyon jó.

Isana Body Milk Olive Testápoló

Isana Body Milk Olive Testápoló
2020. április 12.

Nem szeretem ezt a krémet, alig várom, hogy elfogyjon. Nagyon nehezen kenhető és nehezen is szívódik be, sőt még zsíros érzést is hagy maga után. A hidratáló hatása nem rossz.
Soha többé nem venném meg!
Egy pozitívuma van, hogy olcsó.