Brygo

Regisztráció dátuma: 2017. október 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Ebelin Expressz Körömlakklemosó Szivacsos

Ebelin Expressz Körömlakklemosó Szivacsos
2024. július 10.

Életem körömlakklemosója. Nem kell a vattával bíbelődni, csak beledugom az ujjam és addig töfködöm, amíg le nem jön a lakk (csillámos lakk esetén kb 30x😅).

Sunozon Med Napvédő Spray F50+

Sunozon Med Napvédő Spray F50+
2024. június 5.

Tökéletes védelmet nyújt. Törökországi forró nyaraláson is teszteltem. Nem vagyok egy leégős fajta, kreol a bőröm, de ott nekem is sikerült megsülni és tisztán látszott a határa a pirulásomnak. Ahova nem kentem, ott vörös lett a bőröm, ahová jutott belőle, ott pedig nem sérült a bőr:)
Nagyon kedvelem a Rossmann saját márkás termékeit, ez is abszolút bevált!

Revuele Anti Pigment Színezett Nappali Krém SPF50

Revuele Anti Pigment Színezett Nappali Krém SPF50
2024. március 30.

Féltem a színétől, mert az én bőröm sárgás kreol, de ennek ellenére szépen belesimul az arcbőrömbe. Abszolút nincs maszk hatása számomra, csak egy picit egységesíti, szépíti az összképet. Nekem egy pár óra után púderrel is átfénylik az orromon, de ez nem a termék hibája, mindennel így vagyok, hogy délután még újra kell púderezni az arcom. Összességében nagyon szeretem használni, első színezett fényvédőm és szerintem maradok is ennél.