carriebradshaw

Regisztráció dátuma: 2015. január 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás Megnézem

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser
2017. december 16.

először működött, aztán nem tudom mi történt :D :( Eladó itt, szinte új állapotban.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2016. július 24.

Hááát, vegyes érzelmeim vannak :D Meglepődtem, de szépen és fokozatosan világosítja a sötétbarna hajamat, szóval tök jó eredményt lehet elérni vele, illetve nekem kevés is elég volt a hajvégekre (vékony szálú a hajam) és így is látszódótt 1-2 használat után a hatása. Viszont amit többen írtak is igaz, nagyon kiszárítottam a hajam azon részeit ahol használtam :(( pedig balzsamozok minden mosásnál+hajolaj+heti hajpakolás, de mégis kiszáradt :( Egyébként is hajlamos kiszáradni a hajvégem ,de ez még felerősítette. Így csak 3 csillag, de ha valaki tud extra jó, hidratáló hajpakolást amivel működik ne habozzon itt megosztani :)

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2016. július 24.

Én is elsőfényvédős vagyok, nyaralásra vettem főleg vagy strandolós/szabadban sportolós napokra. Szerintem nagyon jó, nem lett pattis tőle az arcom, hidratál, használata után este puhábbnak érzem az arcom. Ad egy kis fényt az arcnak, egészségesebb bőrképet eredményez, alapozóval is működött. Az árát kicsit sokallom, mivel sűrű krém, kicsit nehezebb eldolgozni, többet is teszek belőle. A fent említett alkalmakkor használom így okés, de napi használattal elég gyorsan elfogyna o.O