Catwoman

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lush Pansy Testápoló

Lush Pansy Testápoló
2021. október 5.

Az állaga, beszívódása tökéletes. Az illata konkrétan olyan, mint egy after shave-nek, ráadául elég intenzív is. Ettől függetlenül akartam szeretni, mert valóban egyedi, különleges illata van, tényleg "relaxálós". De a páromnak túl "erős" volt ez az illat rajtam és egy idő után engem is zavart az intenzitása.

Lush Handy Gurugu Kézkrém

Lush Handy Gurugu Kézkrém
2021. október 5.

Tökéletes az állaga, selymes, nagyon jól beszívódó krém, emiatt nappalra is lehet használni. Nagyon jól hidratál, még kézmosás után is érződik a hatása (és kicsit az illata is). Az illata valóban erős és sokáig meg is marad. Tényleg olyan, mint amikor bemész egy Lush üzletbe, ahogy itt már írták korábban. Én minden krém esetében, és így ennél a krémnél is indokolatlannak érzem az ennyire erős illatot, főleg, hogy nem egyértelműen kellemes. Azt nem mondom, hogy kellemetlen, de inkább szeretném a parfümöm illatát érezni magamon, mint az övét. Ettől függetlenül az illat ízlés kérdése és biztosan sokaknak kimondottan tetszik, nekem inkább az illat intenzitásával van problémám. Minden egyéb tökéletes.

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Kombinált Bőrre

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Kombinált Bőrre
2016. november 9.

Csak egy mintát próbáltam ki, de azt hiszem ez lesz a következő krémem! :) Tényleg hihetetlenül jól beszívódik, nemhogy nem maradt semmilyen fénylő réteg az arcomon hanem még kifejezetten mattított is, ami azért nagyon jó mert általában BB krémet használok, de mivel száraz a bőröm, szoktam alá hidratálót is tenni. Emiatt viszont egy idő után mindig kifényesedett az arcom. Remélem, hogy ennél nem fog. A hidratáló hatása nagyon jó, úgy mattít hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőrt. Kifejezetten tetszik, hogy nagyon enyhe illata van és kellemes.

1 ÖSSZETEVŐ