chililamp

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel
2019. május 3.

Csodaszer. Tavaly télen nagyon kiszáradt az arcbőröm, csúnya, piros foltok jelentek meg az államnál, a szám körül. Folyamatosan száraz volt és hámlott. Mindenféle hámosítót, meg ráolvasást megpróbáltam, mígnem Anyukámnál megtaláltam ezt a kis okosságot. Első használat után szinte teljesen elmulasztotta a látens leprámat!
Azóta is használom, remekül beszívódik, jó az illata és nem irritál. Nem lesznek tőle plusz pattanásaim, és jól lehet rá sminkelni is!
Mindenkinek ajánlom :)

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2019. május 2.

Több sötétebb árnyalatot is próbáltam, azóta mind a kukában végezte. Darabos az állaga, nem fed rendesen. Az illata nekem nem volt vészes, de az eredmény.. Egyáltalán nem volt hajlandó megszáradni, csúszott-mászott a számon, és ki is szárította.
A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2019. május 2.

Abszolút semmi hatása. Nagy reményekkel megvettem, tekintve hogy az oldalukon még külön ajánlják is az első ősz hajszálakra. Felkentem, vizeztem, habosítottam, vártam. Semmi. Még a nem ősz részen se történt az ég világon semmi változás.
Kár volt megvenni, nekem az állagán sem változtatott a hajamnak (az tény, hogy rosszabb sem lett tőle).
Sajnos kuka.