citabes

Regisztráció dátuma: 2018. október 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
2020. február 7.

Férfi vagyok zsíros, fényes, göndörödő hajjal. Sose vettem volna meg de egy este úgy esett csak ez volt otthon amit barátnőm vett magának, valamivel meg hajat kell mosni.

Hát kérem ez eddig a legjobb dolog amit tettem a hajammal. Kíméletesen tisztít, semmi száraz vagy zsíros hatást nem hagy, könnyű fésülni, waxxal is könnyebb formáznom, és persze teljesen jól kiszedi a waxot is. Sokkal jobbnak érzem tőle a hajam másnap.

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik
2019. június 6.

Hát érdekes, nekem ez a tökéletes tonik. Eddig amiket kipróbáltam mind olyan érzést hagyott mintha kicsit tisztítanak ugyan de inkább csak vagy szárítanak vagy csak összekeverik az olajt a bőrömön. Ez meg kifejezetten frissítő érzést hagy maga után, nem húz, nem száraz! Jó az alkohol ott van és az is hat, de valahogy nem zavar. Napközbeni frissítésre ez a legjobb tonik számomra.

SEINZ. Hidratáló Mattító Arckrém

SEINZ. Hidratáló Mattító Arckrém
2019. május 3.

Kicsit kételkedve vettem mert új termék lévén semmi infó róla mit tud, és a terméken is annyi van hogy mattít amit kb mindegyik állít.

Kellemesen csalódtam, nyílván nem 24 órát de a zsíros, gyorsan csillogó bőrömet valóban sok órára mattnak tartja ami rekord. Annyira figyelni kell hogy nem elég picit nyomni ki belőle, kényelmesen fogalja el az ujjbegyet az adag különben a hidratált érzést gyorsan felváltja egy szárító.

+Ez meg szubjektív de nagyon bejön a minimalista kiszerelés is.