citabes

Regisztráció dátuma: 2018. október 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik
2019. június 6.

Hát érdekes, nekem ez a tökéletes tonik. Eddig amiket kipróbáltam mind olyan érzést hagyott mintha kicsit tisztítanak ugyan de inkább csak vagy szárítanak vagy csak összekeverik az olajt a bőrömön. Ez meg kifejezetten frissítő érzést hagy maga után, nem húz, nem száraz! Jó az alkohol ott van és az is hat, de valahogy nem zavar. Napközbeni frissítésre ez a legjobb tonik számomra.

SEINZ. Hidratáló Mattító Arckrém

SEINZ. Hidratáló Mattító Arckrém
2019. május 3.

Kicsit kételkedve vettem mert új termék lévén semmi infó róla mit tud, és a terméken is annyi van hogy mattít amit kb mindegyik állít.

Kellemesen csalódtam, nyílván nem 24 órát de a zsíros, gyorsan csillogó bőrömet valóban sok órára mattnak tartja ami rekord. Annyira figyelni kell hogy nem elég picit nyomni ki belőle, kényelmesen fogalja el az ujjbegyet az adag különben a hidratált érzést gyorsan felváltja egy szárító.

+Ez meg szubjektív de nagyon bejön a minimalista kiszerelés is.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Áfonya

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Áfonya
2019. március 28.

Pont beruháztam volna a következő csomag Himaláyás lemosómra mikor megláttam ezt. Annyira reklámozta magát gondolom jó megpróbálom.

Na, ilyennek kell lennie egy zsíros bőrre való lemosónak. Nem szappanos, nem szárít, a kis szemcsék csak egy picit radíroznak, de heti egyszer azért használok rendes bőrradírt így ennyi elég nekem. Tényleg egy friss kezdése a napnak.

Ha a Himalaya csinálna végre egy zsíros bőrűeknek való hidratálót is, mondjuk egy társszerét ennek akkor már mennyben lennék:)