csakaaa

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. október 26.

Lassan az első tubus végére jutok. Nem sokkal az után vettem, hogy nálunk is kaphatóvá vált, ebből látható, hogy nem vagyok egy nagy fogyasztó, de korrektort elég sokszor használok, leginkább a szemem alá karikák elfedésére, szerencsére a rosacea-n kívül nem nagyon van a bőrömön nagy fedésért kiáltó bőrhiba. Vártam a csodát, ami miatt hype kialakult, de valahogy csak nem akart jönni. Már legalább két Catrice liquid-et elhasználtam, mielőtt megvettem ezt, legközelebb visszatérek a catrice-hez, nem tudok egy konkrét okot kiemelni, hogy miért jobb, de mégis szívesebben használtam azt, mint a fit me-t. Ha nagyon szőrös szívű vagyok, akkor azt mindenképpen megjegyezném, hogy a nap közepére már beleül a ráncokba.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2017. október 26.

Első fátyolmaszkom, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem tetszett a hatása, egy-két napig éreztem. Kicsit hűsített, mikor feltettem. Irritációt nem okozott, puha lett tőle a bőröm.
Csodát ennyit pénzért szerintem nem várhat az ember, így összességében elégedett voltam vele.

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6
2017. október 13.

Update: végül nem használtam el, kb a negyede, harmada megmaradt, kidobtam, mert nem szerettem volna használni a továbbiakban. Amikor használtam, akkor általában nem minden nap, azonban ha mégis pár napig reggelente felkentem, 3-4 nap után sokkal rosszabb állapotban volt a bőröm, mint mikor nem használtam. Levontam néhány csillagot.

2017.02.22.Nekem bevált. Nem használom minden nap, de amikor igen, akkor szépen egységesíti a börömet, az elején néha kukacosodott, de ha vékony rétegben viszem fel, akkor nincs ilyen probléma. Az illatával már megbarátkoztam. Nekem is okozott néha egy-két pattanást, de alapvetően szeretem ezt a krémet, ezért 4 csillag.