deanwinchestergirl

Regisztráció dátuma: 2020. július 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. július 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Long Lashes Forever Szempilla Növesztő Szérum

Long Lashes Forever Szempilla Növesztő Szérum
2021. július 25.

Most használom kb 1.5 hónapja, de már megkérdezték tőlem, hogy ezek a saját pilláim-e. :) Néhány itthon töltött napon kezdtem el először használni, így 3 teljes nap után sminkeltem csak először, a változás pedig már akkor is nagyon szembetűnő volt. Lash liftinggel együtt tényleg olyan, mintha műszempillái lennének az embernek. Első pillantásra drága, de ha a minőséget, és azt nézzük, milyen sokáig elég egy ilyen kis tubus, akkor nagyon is megéri az árát. Én szívből ajánlom mindenkinek, akinek a ricinusolajjal elakad a (várt) pillanövesztés!

update (07.25.): még mindig mindennapos a használat; nekem azt tanácsolták, hogy akkor álljak át a kétnaponta történő ecsetelésre, ha már csak szinten szeretnék tartani. Olyan büszke vagyok a pilláimra, hogy ha lehetne, legszívesebben ide is töltenék fel előtte-utána képet! Liftingre járok a szérum használata mellett, ami kb kétszerez a hatáson. (Itt jegyzem meg azt is, hogy a kedves kozmetikusom szeretetteljesen elküldött melegebb éghajlatra, amiért néhány pillám már hosszabb, mint a szilikon. :D) A lényeg tényleg a mindennapos használat.

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2020. július 21.

szerintem lassan egy évtizede lesz, hogy ezt a szemöldökceruzát használom. az emberek folyamatosan dicsérik a szemöldököm, és kérdezik, hogy mit használok rá/hogyan csinálom meg (esetleg tetováltatom-e). nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni, ráadásul tartós és nagyon könnyen kezelhető.

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál
2020. július 13.

én sokáig ezt a spirált vettem, aztán viszonylag hosszabb kihagyás után tértem vissza rá. kettőt vettem, mióta újra rátaláltam, de most mégis másik spirál mellett tettem le a voksom a boltban. ennek oka, hogy az utolsó kettő szokatlanul gyorsan beszáradt/kezelhetetlen lett/csomósodott. a reggeli rutinomból 15 perc csak a spirálozással ment el, mert próbáltam valahogy vállalhatóra kihozni azokat a csomós póklábakat, amik a szemem körül jelentek meg... az eredmény így is arcpirongató lett számomra.