dodo21

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

NYX Super Skinny Eye Marker

NYX Super Skinny Eye Marker
2018. december 17.

Ha lehetne 0 csillagot adni, akkor annyit adnék..Totális pénzkidobás ez a termék..Hiába rázom fel, alig jön belőle festék, a szememre pedig egyáltalán nem fog. Az üzletben ajánlották, hogy kenjek korrektort a szemhéjamra, de az sem segített semmit... Ahogyan már előttem is írták, olyan mintha nem lenne megtöltve festékkel. Nem ajánlom senkinek, szörnyű.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner
2018. március 3.

Csalódás. Amikor megrajzoltam a tusvonalat először nagyon tetszett, tényleg szép színe van, jól lehet kezelni. A felvitel után viszont kb. fél óra elteltével már úgy szétfolyt az egész, hogy kb. a szemöldökömnél járt a festék..
Kipróbáltam szemhéjalappal és púderrel, úgy egy picit tartósabb, de alapvetően nem használom ezeket...
Inkább visszatérek a jól bevált, harmadáron kapható kis essence szemhéjtusomhoz..

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2014. május 28.

Tökéletes alapozó, főleg ha a blot powderrel együtt használod!:) Problémás bőrömre kiváló, régóta használom már.