DoraDe

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Natasha Denona I Need a Nude Eyeshadow Palette

Natasha Denona I Need a Nude Eyeshadow Palette
2023. október 10.

Nincs valami nagy túltengés hidegebb színű szemhéjpúder palettákból, ezért szereztem meg ezt a nem olcsó ND palettát, de a csodálatosan satírozható mattok és a különböző módon csillogó pigmentek miatt nekem megéri. Hétköznapra vagy alkalomra is maximálisan kihasználható. A doboza is masszív, nagy tükörrel.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2022. október 6.

Elég sok terméket kipróbáltam már a szemhéjamra, hogy tartósabb legyen a szemhéjfesték, ami az egyik szememnél mindig elég hamar összegyűlt a kis ráncokba. Elfogadtam, hogy ezen már semmi sem segít, így jártam. DE kipróbáltam ezt a terméket, és nem hiszem el, hogy mennyire jól működik! Nagyon kis mennyiség is elég, azt lefixálom púderrel, majd mehet a szemhéjfesték, és nap végéig ottmarad! Csoda ez a termék! Előtte próbáltam több drogériás terméket, sima korrektorokat, a NYX HD szemhéjprimerét, a MAC Painterly Paint Potot is, de max ideig óráig használtak. DE EZ! Nincs csíkozódás <3

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. november 23.

Alapvetően szeretem ezt a sampont, most vettem meg a második korongot, úgyhogy kitartok, mert nagyon szép az eredmény. Nekem nagyon szépen dúsít, és szép fényt ad a hajamnak. Ami miatt viszont jár az egy pont levonás, hogy a felvitele egy kicsit nehézkes. Kétszer szoktam vele megmosni a hajamat, mert elsőre nem tud rendesen felhabosodni, csak másodjára. Illetve lemosás után olyan érzés, mintha nem jönne le teljesen, de ez szerintem csak az érzet, amit hagy maga után. Utána még egy gliss kur fújós balzsamot használok, és szárítás után nagyon szép eredményt kapok.

Update: így lassan fél év használat után azt is elmondhatom, hogy kevésbé zsírosodik a hajam. Előtte már hajmosás utáni első-második nap kezdett is zsírosodni, most ez mosás utáni harmadik-negyedik nap.

Update2: abba kellett hagynom a használatát, mert nagyon kiszárította a fejbőrömet, konkrétan kisebb foltokban hámlik. Szóval azt kell mondjam, hogy ideig-óráig használható, de nekem hosszútávon nem igazán. Szóval lehet az lesz, hogy egy darabig most sima sampont használok, és néha-néha visszatérek. De örültem volna, ha ezt használhatnám mindig. :(

1 ÖSSZETEVŐ

Sarcocornia Powder Kockázat: