DoraDe

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. június 2.

Kb 1 hét használat után egyelőre nagyon tetszik! Kellemes az illata, és amint a bőrömhöz ér, mintha megtelne az arcbőröm vízzel, szuper érzés. Nagyon jól hidratál, egész nap a smink alatt.

UPDATE: hamarosan elfogy a tégely, és a hatása még mindig szuper, vettem is utánpótlást. Kellemes, frissító érzés reggel, szuper hidratálás sminkelés előtt. Mindennapos használattal is van még belőle 3 hónap után is, szerintem ez eléggé jó üzlet :)

UPDATE 2: visszajöttem lepontozni. Lehet, hogy a bőröm változott, vagy a bőrápolási rutinom egyéb termékeivel nem kompatibilis, de sajnos ez a krém elkezdte irritálni a bőrömet. Felvitel után kipirosodott, és eléggé húzódott, érzékeny lett. Úgyhogy sajnos el kellett válnunk, és egy táplálóbb, parfümmentes krémre váltottam.

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. április 17.

Alapvetően szeretem ezt a sampont, most vettem meg a második korongot, úgyhogy kitartok, mert nagyon szép az eredmény. Nekem nagyon szépen dúsít, és szép fényt ad a hajamnak. Ami miatt viszont jár az egy pont levonás, hogy a felvitele egy kicsit nehézkes. Kétszer szoktam vele megmosni a hajamat, mert elsőre nem tud rendesen felhabosodni, csak másodjára. Illetve lemosás után olyan érzés, mintha nem jönne le teljesen, de ez szerintem csak az érzet, amit hagy maga után. Utána még egy gliss kur fújós balzsamot használok, és szárítás után nagyon szép eredményt kapok.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2020. március 25.

Eddigi tapasztalataim alapján ez a legjobb micellás víz, amit a drogériában kapni lehet. Nekem könnyedén leszed minden sminket a szememről és az arcomról is. Nem csípi a szemet, nem irritálja a bőrt, nem hagy zavaró réteget, nem szárítja ki a bőrömet, nincs zavaró illata. Teszi a dolgát, az ára is jó, én már jó pár palackot elhasználtam belőle, és nem tervezek váltani.

1 ÖSSZETEVŐ