DoraDe

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. november 23.

Alapvetően szeretem ezt a sampont, most vettem meg a második korongot, úgyhogy kitartok, mert nagyon szép az eredmény. Nekem nagyon szépen dúsít, és szép fényt ad a hajamnak. Ami miatt viszont jár az egy pont levonás, hogy a felvitele egy kicsit nehézkes. Kétszer szoktam vele megmosni a hajamat, mert elsőre nem tud rendesen felhabosodni, csak másodjára. Illetve lemosás után olyan érzés, mintha nem jönne le teljesen, de ez szerintem csak az érzet, amit hagy maga után. Utána még egy gliss kur fújós balzsamot használok, és szárítás után nagyon szép eredményt kapok.

Update: így lassan fél év használat után azt is elmondhatom, hogy kevésbé zsírosodik a hajam. Előtte már hajmosás utáni első-második nap kezdett is zsírosodni, most ez mosás utáni harmadik-negyedik nap.

Update2: abba kellett hagynom a használatát, mert nagyon kiszárította a fejbőrömet, konkrétan kisebb foltokban hámlik. Szóval azt kell mondjam, hogy ideig-óráig használható, de nekem hosszútávon nem igazán. Szóval lehet az lesz, hogy egy darabig most sima sampont használok, és néha-néha visszatérek. De örültem volna, ha ezt használhatnám mindig. :(

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. október 6.

Eddigi kedvenc hidratálókrémem. Elképesztően puha lesz felvitel után az arcom, és nem irritálja a bőröm. Hamar beszívódik, és ah, nagyon jó. Egy dolog a rossz, h már elég régóta hiánycikk mindenhol, és nagyon remélem, h hamarosan be fogom tudni szerezni, mert nem szeretnék már mást használni.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. június 2.

Kb 1 hét használat után egyelőre nagyon tetszik! Kellemes az illata, és amint a bőrömhöz ér, mintha megtelne az arcbőröm vízzel, szuper érzés. Nagyon jól hidratál, egész nap a smink alatt.

UPDATE: hamarosan elfogy a tégely, és a hatása még mindig szuper, vettem is utánpótlást. Kellemes, frissító érzés reggel, szuper hidratálás sminkelés előtt. Mindennapos használattal is van még belőle 3 hónap után is, szerintem ez eléggé jó üzlet :)

UPDATE 2: visszajöttem lepontozni. Lehet, hogy a bőröm változott, vagy a bőrápolási rutinom egyéb termékeivel nem kompatibilis, de sajnos ez a krém elkezdte irritálni a bőrömet. Felvitel után kipirosodott, és eléggé húzódott, érzékeny lett. Úgyhogy sajnos el kellett válnunk, és egy táplálóbb, parfümmentes krémre váltottam.

1 ÖSSZETEVŐ