dorinakemeny

Regisztráció dátuma: 2016. július 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2020. szeptember 30.

Double cleansing 2. lépéseként használom okosszépség ajánlására. Nedves arcbőrre viszem fel egy picit felhabosítom majd langyos vízzel lemosom, reggel és este is használom. (Még annyi hogy érdemes nem durván csiszatolni az arcbőrt, nekem az vált be erre hogy arra gondolok hogy valaki más bőrét mosom le :) ) Nekem annyi az "illata" volt meglepő, nem az a tipikus krém illat vagy szagtalan, ennek kimondottan kellemetlen az illata, de hát nem ezért használja az ember. Hatását tekintve remekül tisztít, nem szárítja a bőrt. Újra vevős ha addig nem tudom kipróbálni a cerave sa lemosóját. :)

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. szeptember 30.

Double cleansing 1. lépéseként használom okosszépség ajánlására.(A három közül csak ez nem tartalmaz parfümöt/illatanyagot) Előtte nem használtam olajos lemosót, de szerintem hozza amit ígér. Én így használom: 3-4 pumpálás a száraz kezembe majd szintén száraz arcra masszírozom kb 30 mp-et majd egy picit megvizezem a kezem és folytatom a masszírozást kb 30 mp-ig, ilyenkor lehet is látni hogy fehéredik az arcon. Utána langyos vízzel lemosom és jöhet a rendes arclemosó (ami nálam Balea Med vagy Cerave hydrating cleanser) Ha elfogyott szerintem újra veszem ha addig nem lettem kő gazdag hogy koreait vegyek ;P

Naava Aqua Moments Iszappan

Naava Aqua Moments Iszappan
2019. november 11.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit itt is hálásan köszönök. Én heti egyszer-kétszer mosom át vele az arcom az Isana elektromos arctisztító keféjével, utána csikorgóan tiszta az arcom. Nekem egy zsírosabb arcbőröm van így nem szárította ki, de utána éreztem hogy kell a plusz hidratálás. Jó cucc, de nem ájultam el tőle.