dorinakemeny

Regisztráció dátuma: 2016. július 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naava Aqua Moments Iszappan

Naava Aqua Moments Iszappan
2019. november 11.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit itt is hálásan köszönök. Én heti egyszer-kétszer mosom át vele az arcom az Isana elektromos arctisztító keféjével, utána csikorgóan tiszta az arcom. Nekem egy zsírosabb arcbőröm van így nem szárította ki, de utána éreztem hogy kell a plusz hidratálás. Jó cucc, de nem ájultam el tőle.

Lovely Surprise Me Szemhéjpúder Paletta

Lovely Surprise Me Szemhéjpúder Paletta
2019. november 5.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a palettát(nekem a képen szereplő árnyalatban van meg). És nem csalódtam! Az igaz hogy porzik de miután lekopogtattam az ecsetem már semmilyen potyogást nem tapasztaltam. A csillámosokat érdemes ujjal felvinni úgy lesz igazán szép a végeredmény. *.* A mattok pigmentáltak és könnyen eldolgozhatóak. Alapnak csak egy kis korrektort használtam és jól bírta kenődés nélkül pedig rejtett szemhéjam is van. Elégedett vagyok ezzel a kis palettával, bár egy pici tükröt tehettek volna bele. Kezdőknek nagyon ajánlom, akik szerint meg koppintás azok nyugodtan vegyék meg az eredetit. ;)

Oriflame The One A-Z Cream Hydra SPF30 Krém

Oriflame The One A-Z Cream Hydra SPF30 Krém
2019. április 30.
(!)

Tesztelésre nyertem én is amit ezúttal is köszönök szépen!

Kezdjük ott hogy nem nagyon használtam előtte semmilyen Oriflames terméket. A csomagolása csinos, csak sajnos bele folyik a kupakjába a termék mert nem zár tökéletesen. Szerencsére sikerült a megfelelő árnyalatot kiválasztanom. Nem is lenne gond ezzel a kis krémmel de az "illata" nagyi ezer éves krémjének van ilyen szaga ami sajnos nem illan el hamar. A fedése alacsony-közepes, a Garnier BBje sokkal jobb szerintem. Pechjére a Catrice Hd alapozóját használom így nem sokszor nyúlok érte. Többet vártam ettől a terméktől, ugyanis nagy arc ápolást sem vettem észre.