edi74

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrprobléma: -

Megnézem

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. március 30.

Ez a termék egy szükséges rossz. Feketém van, első flakon végénél tartok, de már korábban is össze-vissza spriccelt, így egy ideje hajfestő kesztyűvel és papírkendőkkel vértezem fel magam, hogy ne legyen kezem-arcom fekete. A haj rettentő sprőd lesz tőle, nekem konkrétan egy új frizurát "alkot" a homlokom felett. De. Kitolja a három hetente esedékes tőfestést akár két héttel, és tök jól befogja az ősz szálakat. Utálom ezt a terméket, a tortúrát, de lehet, hogy inkább az ősz hajszálaimat utálom. És természetesen újraveszem, amíg csak élek.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2017. január 22.

Itt kerestem egy szuper lábápoló krémet főleg a sarkaimra. Megtaláltam. Egyedül az erős illatát nem szeretem, ezen kívül tényleg hatásos, puha sarkat, lábfejbőrt eredményezett már első használat után. Mindezt nagyon jó áron!

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2017. január 22.

Sajnos télen kevésnek bizonyult az imádott natúr testápolóm. KM-es vélemények hatására vásároltam meg ezt. Első használat után hidratált maradt a bőröm a következő zuhanyozásig. Semmi szárazság, hámlás a lábszáron. Kicsit testes krém, nem szívódik be azonnal, talán fényes is kissé, de nem bánom. Másfél hét használat után kihagytam egy napot, nem testápolóztam, mert zuhany után is selymes volt a bőröm. :) Ilyen nem történt kb. 20 éve. :)