eriel

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Energy Protektin Gyógynövény Krém

Energy Protektin Gyógynövény Krém
2019. augusztus 27.

Nagyon sokszor használom, nagyon szeretem, isteni az illata, segít az összes gyulladásos vagy viszkető bőrpoblémán. Remek éjszakai krém is, mert nagyon hidratál. Emellett használom mindenféle rovarcsípésre, kiütésre, ekcémára, gombás fertőzésre, viszketésre, és nagyon hamar érezni a hatását.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2019. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált, külön tetszik, hogy kapni kis kiszerelésben is, amit a táskámban tudok magammal vinni. Nagyon sokszor a nyilvános WC-kben való kézmosás után kellemetlenül száraz a kezem és ez a termék megoldotta ezt a problémát, így jó szívvel ajánlom, ár-érték arányban nagyon jó.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2019. augusztus 27.

Nagyon kellemes illata van, a hatásfoka ennél kicsit sajnos kisebb. Enged izzadni, tehát nem lesz tőle büdös az ember, hanem inkább vizes, de ez az egyetlen, ami után nem viszket vagy lesz kiütéses mindenem és ugyanakkor nem fogja meg a ruhákat sem. Fürdéskor sem érzem azt a fura idegen-érzést, mint amikor egy mezei dezodort használok és mosakodás közben olyan, mintha lemosnék magamról egy réteg test-idegen, magamra kent anyagot. Szóval csak ajánlani tudom!