Eszter a panda

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. október 19.

Nekem az utóbbi időben ez a spirál vált be a legjobban. Azt kapod, amit ígér. Dús, szénfekete, göndör pillákat már két réteg után is. Három rétegben elkezd póklábasodni. Jó sok festéket vesz fel a kefe, de nem göbösösik, valahogy jól eltalálták.
A maszatolódási-faktor se vészes, persze nála is megesik, hogy egy hosszabb nap után kissé lekenődik az alsó szemhélyra.
Csak a tartósság miatt mem adok 5 csillagot.
Ki fogom próbálni a kistesóját, a Damn Girl!-t is. Kíváncsi vagyok, az hogy szerepel.

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2019. október 19.

Tényleg nagyon klassz a hatása, szép fekete a színe. Nálam is gyönyörű pillákat varázsol és nem bonyolult a használata.
DE!
Nekem rettenetesen kenődik, pár óra alatt csúnya pandakarikáim lesznek, olyannyira, hogy ha ezt használom, az alsó szempillasort ki se festem. És még így is sikerül neki kialvatlan, karikás szemeket csinálni rövid idő múltán.
Nagy kár, mert maga a koncepció nagyon jó lenne, szép az eredmény is. Így tuti nem veszem újra, ami van, azt elhasználgatom, ha tudom, hogy csak pár órára megyek el otthonról.

Guerlain La Petite Robe Noire Mascara

Guerlain La Petite Robe Noire Mascara
2019. október 19.

Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve, de az idő múlásával eloszlott a rózsaszin köd.
Nekem nagyon körülményes a használata ezzel a buzogánnyal még hosszú gyakorlas után is. Ahhoz, hogy igazán komoly hatást érjek el, hosszú ideig kell pepecselni és össze is barmolom vele a szemhélyamat. Nem pereg ANNYIRA, mint egyik másik, de a nap végére ez is pandásodik nálam.
Ennyi pénzért és ilyen hype mellett ennél többre lenne szükség.
Három csillag, mert eleinte tetszett és mert annyira nem borzalmas, illetve mert jószívű is vagyok.