Eszter a panda

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2022. február 15.

Lenyűgöző a hatása! Olaplexet használok már évek óta, de az meg sem közelíti a K18-at! Egyelőre három használaton vagyok túl és már most rá sem lehet ismerni a hajamra! Nekem a használata sem okoz gondot, nem hiányzik a balzsam és a kimosás sem. Én olyan 2 ml-t viszek fel belőle, így nem lesz mosatlan érzésem szárítás után és a hatása is jó. Szőkített, alkalmanként vasalt, vállig érő, sűrű, de inkább vékonyszálú hajam van. A használata ezerszer egyszerűbb, mint az Olaplexnek, pláne, ha az Olaplexnél többféle terméket is végigzongorázunk egy alkalommal. (Én egy időben használtam a Nr0+3-t, aztán Nr4 sampon, Nr5 balzsam, simán eltartott 2 órán át, mire végeztem mindennel)
Meg fogom venni a nagyobb kiszerelést is, ha elfogyott. Legjobb beruházás volt, amit a hajamra költöttem!

MAC Mischief Minx Palette

MAC Mischief Minx Palette
2022. január 31.

Csodálatos ez a paletta! A színek nagyon intenzívek, jól pigmentáltak. Elég egy egész kicsi ecsetvonás a szép eredményhez. Nem porzik, nem pereg, tartós és nem foltos a felvitelnél. A színek nagyon jól kombinálhatók egymással, különleges bronzos, meleg tónusok. Nagyon örülök, hogy megvettem.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2022. január 30.

Ezer éve használom már az egy flakont, amit anno vettem, nem igazán akar elfogyni. Arcra használtam elsősorban, ott nem tapasztaltam különösebb drámai hatást. A foltjaim sajnos megvannak, meg picit csíp is felvitelnél, de amúgy semmi negatívumot nem tapasztaltam. Jó a genetikám is, ráncaim nincsenek, szóval erről nem tudok nyilatkozni.
Múltkoriban viszont kipróbáltam én is hajra. Először csak egy kis tincsre tettem fel próbaképp, mert olvastam itt a negatív tapasztalatokat. Azt kell tudni, hogy nekem vállig érő, szőkített hajam van, amit egy fodrász pár hónapja nagyon meggyötört (iszonyat traumatizáló élmény volt és nemcsak szegény hajamnak), amit azóta is nyögök. Rendszeresen vágva van a vége, de sajnos ami szét lett égetve még sokáig nem fog lenőni. Azóta egyszer volt festve, ami nyilván szintén plusz öröm a hajamnak. Ehhez már csak adalék, hogy szoktam vasalni is (olyan 1-2 hetente) meg mindenféle hővel kapcsolatos huncutságokat követek el ellene. Olaplex 3-4-5-t használom szorgalmasan, valószínűleg ezért nem száradt még le az egész tőből. Tehát a glikolsav: az egy tincsem teljesen életre kapott a 10 perces hatóidő után, így bátorkodtam rákenni az egész rőzsémre, és nem bántam meg! A száraz kóró végek kisimultak, egész más a tapintása és az egész haj esése! Ezer éve először volt, hogy nem kellett semmilyen frizurázást bevetnem, mert a hajam az eddigi fertelmes repkedős szénakazal helyett egy nagyon szép, természetes hullámos formát vett fel mindenféle rásegítés nélkül. Nekem nem szárított tovább, sőt! Érezhető a szerkezetbeli javulás, amit az utóbbi időben pl. az Olaplexszel már nem tudtam elérni. Fogok még próbálkozni vele, és nagyon remélem, hogy megmarad ez a pozitív hatás.
Ui.: fejbőrre nem kentem.