Eszter a panda

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. május 4.

Most már jó pár hete használom reggel és este is. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, nem csinál semmit. A pattanások utáni hiperpigmentációkra meg napkárosodásokra szerettem volna használni és annyira reméltem, hogy segít, annál nagyobb a csalódás. Természetesen fényvédőzök ezerrel a használata mellett (meg amúgy is). Gyakorlatilag nulla változást nem hozott, viszont szörnyű a szilikonos állaga. Kenhetetlen és ha rétegezek rá, kukacosodik. Kicsit az is az érzésem, hogy semmi, amit fölé kenek nem szívódik már be a bőrömbe. Amiért nem pontozom le egy csillagra, az az, hogy nagyobb kárt nem okozott a bőrömben, legalábbis eddig. Elhasználom, megadom neki az esélyt, de ha nem lesz változás, nem veszem meg többet.

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2020. október 27.

Update: sajnos egy csillag minusz a pandásodás miatt. Van nála jobb spirál is, amit azóta próbáltam. Szép az eredmény, de a kenődés sajnos elég idegesítő.

Nekem az utóbbi időben ez a spirál vált be a legjobban. Azt kapod, amit ígér. Dús, szénfekete, göndör pillákat már két réteg után is. Három rétegben elkezd póklábasodni. Jó sok festéket vesz fel a kefe, de nem göbösösik, valahogy jól eltalálták.
A maszatolódási-faktor se vészes, persze nála is megesik, hogy egy hosszabb nap után kissé lekenődik az alsó szemhélyra.
Csak a tartósság miatt nem adok 5 csillagot.
Ki fogom próbálni a kistesóját, a Damn Girl!-t is. Kíváncsi vagyok, az hogy szerepel.

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara
2020. október 27.

Nagyon szép pillákat csinál, de nekem pandásodik és ez ilyen árkategóriában szerintem már nem oké. 3 csillag, mert az első 1-2 órában tényleg nagyon szép a hatás.
A nagy kefét meg kell szokni, én a mai napig kikenem magam vele, de ha az ember ezzel együtt tud élni, akkor szép lesz a végeredmény.