Eszter a panda

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Squirt Plumping Gloss Stick

MAC Squirt Plumping Gloss Stick
2024. június 29.

Nekem jelenleg a kedvenc ajakravalóm. Nyáron jobban szeretem a könnyed, szajfényszerű termékeket. Ezt nagyon kényelmes viselni, nagyon kellemesen hűti a számat. Szeretem, hogy nem olyan pálcás-applikátoros, mint a legtöbb szájfény, hanem egy stift. A hazard árnyalat nagyon jól illik a bőrömhöz. Ha valaki ebben a szájfényben gondolkodik, ne riadjon vissza a rikítós csomagoláson, az ajkakon már sokkal visszafogottabb az eredmény.

Byredo Gypsy Water EDP

Byredo Gypsy Water EDP
2024. június 23.

En nem tudok vershez hasonlo velemenyezest irni egy parfumrol, es nem is nagyon ertem, hogy miert csinaljak sokan masok. Amikor egy termek ertekeleseire vagyok kivancsi, akkor nem egy giccses odat szerednek olvasni, hanem egyszeru, tenyszeru leirast.
Szoval: nagyon egyedi, nem tomegcucc, rajtam hosszu tartossaggal es optimalis szillazzsal. Az, hogy az illat maga tetszik-e, az mindenkinek szubjektiv. En nagyon szeretem. Friss, de szerintem telen is megallja a helyet. Nem csak az erzi, aki nagyon kozel van, de nem is boditja el a tolem meterekkel odebb levoket. Univerzalis, lehet randira hasznalni, de egyben irodabarat is. Potencialis signature-illat. Karacsonyra kaptam, az ara miatt magamnak nem hiszem, hogy megvennem. Erdemes a tobbi Byredo illatot is kiprobalni, mind nagyon kulonleges. Lehet toluk rendelni egy kis dobozt kulonfele mintakkal.

Wild Mint Fresh Dezodor

Wild Mint Fresh Dezodor
2023. április 16.

Rendeltem belőle próbaméretet, hogy mielőtt megveszem az adagolót, legyen fogalmam, hogy egyáltalán jó-e is ez nekem. Csak a postaköltséget kellett kifizetni és küldtek két minit: az egyik a fresh cotton and sea salt a másik pedig a coconut vanilla. Még ezek a kis kiszerelések is nagyon sokáig elegek.
A hatásáról: én fürdés után, lefekvés előtt kenem meg reggel is, mielőtt felöltözök. Így nap végéig kitart a szagmegelőző hatása. Isteni az illata mindkét próbának, de ezek nálam nem tartanak ki olyan sokáig (ezért az egy pont minusz) Az, hogy izzadok vele, tiszta sor. Nem is ígéri, hogy az izzadást gátolni fogja. Az ilyen tipusú deoknál a szagol elkerülése a lényeg. Ha reggel használom és este még sportolok is, akkor már kezdi kicsit megadni magát, de ez a hagyományos dezodoroknál sincs másképp.
Én nem tartok az alumíniumsóktól, többszörösen bevizsgált, biztonságos vegyületek. Ha pl olyan ruhát húzok, amin nagyon gáz lenne egy gigantikus pisztolytáska, akkor továbbra is a régi deom után fogok nyúlni. De ez a változat is nagyon tetszik, főleg a környezetbarát csomagolás és az isteni illat miatt. Be fogok ruház ina teljes méretre is. 😊