Eveee

Regisztráció dátuma: 2016. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2019. február 6.

A sötét bézsszőke árnyalatával festettem be a világos szőkére festett hajamat. Nem tette tönkre a hajvégeim, de egy picit szárazabb és eleinte sötétebb volt a végeredmény, ami végül a dobozon látható színhez hasonló árnyalatig kopott illetve pakolásokkal és hajszerkezetjavító termékekkel a hajam állagát is visszanyertem.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2019. február 6.

A Garnier micellás vizek közül nekem ez a favorit. Könnyen eltávolítja a sminket, nem kell agyondörzsölni az arcom és 20 vattakorongot elhasználnom, hogy megszabaduljak a sminkemtől. Az illatát is szeretem. De az a fránya olajos réteg, ami utána marad, azt ki nem állhatom, legtöbbször arcot mosok utána. Ettől viszont eltekintek, mert ha nem mosom le sincs rossz hatással a bőrömre, így 5 csillagot kap.

Trend It Up N°1 Szempillaspirál

Trend It Up N°1 Szempillaspirál
2019. február 6.

Barna színben vásároltam meg. Már csak az a tény, hogy van barna szinű szempillaspiráljuk a márka mellett szól. Természetes hatású nappali sminkhez tökéletes helyt áll. Nem csomósodik, nem pereg le. Ha kettőnél több réteget viszünk fel, nem lesz természetes a hatása ( de ez majdnem minden szempillaspirálra igaz). Ami számomra még fontos, hogy nagyon könnyen, maradéktalanul lemosható, ezért hatalamas plusz csillag jár.