fannni

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrtípus: -

Megnézem

Deja Vu Világ WTN Dezodor Túlzott Izzadás Ellen

Deja Vu Világ WTN Dezodor Túlzott Izzadás Ellen
2018. július 17.

az illata nem valami remek, semmu noies nincs benne, uniszex. a hatasa jo, mert ugyan az izzadsagot szerintem egyaltalan nem gatolja (ahogyan egyebkent az egy aluminiummentes deonal jo is), folyik rolam a viz, viszont a szagot nem engedi megjelenni. azert meg meggondolom, ujraveszem-e, mert a szagaval nem igazan vagyok kibekulve.

Bershka Pink Shades EDT

Bershka Pink Shades EDT
2018. április 19.

tegnap fedeztem fol ezt a jo kis parfumot. regota keresek tisztasagillatot,illetve kimondottan oblito illatu parfumot, ami megis noies,es alapvetoen edes, gyumolcsos - nem sok ilyen parfum van... most vegre talaltam. elso szagolgatasra nem volt kulonosebben nagy szam, de azert magamra fujtam,mert vegre nem ereztem azt a fejfajditos-emelyito edes illatot,amiket veletlenul mindig kiszurok. kb. egy oraval kesobb ereztem meg,hogy atalakult az illat,szappanszagu/oblitoszagu lett a karom. pont ilyen hatast szeretnék mostanaban, a tipik parfumillatok helyett. az arat abszolut megéri, 3ezer ftba kerul jelenleg. ne varjunk eros vagy tartos hatast, ez egy konnyu illat.

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett
2017. július 25.

nem volt sok remenyem ezzel a patronos cukorgyantaval kapcsolatban (foleg az itteni velemenyekre alapozva), de kellemesen csalodtam. akinek van nèmi gyakorlata a patronos gyantazasban, szerintem ugyanazt az eredmenyt elerheti vele. legalabbis a lábgyantazast illetoen, en azt szoktam.
be kell tartani mindent, ami a leirasban szerepel, ugy adja az eredmenyt. en melegvizbe allitottam (gyongyozesnel lekapcsoltam, kb ott lehet a viz a kivant homersekletu), annyi ideig kell beleallitani, amennyit ir, es ha a felet elhasznalod, akkor ujra kell melegiteni (ahogy irják). magat a gyantazasi procedurat is ugy kell csinalni, ahogy irva vagyon, egy-ket masodperc, mielott letepjuk pl...
nem szedett ki minden szorszalat, de en azokon ujramentem es a tobbsege kijott, csak elsore nagyon ragaszkodtak, aztan masodikra mar eleresztettèk magukat nagyjabol. szoval akinek van gyakorlata otthoni patronos gyantazasban, az nem fog csalodni szerintem, csak az, akinek nincs tapasztalata. maceranak macera, pont, mint a sima patronos gyanta, de ezt legalabb le lehet mosni es nem pattogzom ki tole. dragabb, mint a sima gyanta, de kb otodannyi, mint a kozmetikus..