fokid1

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Retin-A

Retin-A
2021. május 7.

Egy hónapja használom csak, de gondoltam megosztom a véleményemet.
Kifejezetten anti-aging hatása miatt, hosszútávú használatra akartam megvenni, így nagy öröm hogy végre magyar webshopon keresztül is meg lehet rendelni.
Elég sokat olvastam a témából, mielőtt megvettem volna valamint próbáltam mindent beszerezni, ami esetleg nem lett volna a rutinomban, mielőtt neki láttam a használatnak, úgyhogy semmi meglepetés nem ért.
Fontos hogy lassan szoktassuk hozzá a bőrt, akkor is ha évek óta használtunk aktív összetevős termékeket, én hétről-hétre emeltem a gyakoriságot, most három naponta használom, és a bőröm bírja, lehet pár hét után felemelem kétnaponta való használatra, de napi gyakoriságra biztos hogy nem megyek fel. Az is fontos, hogy tényleg csak egy borsónyi nagyságú adagot oszlassunk el a bőrön, én csak elpontozom a bőrön és utána elkenem, hogy szépen elosztódjon, a redditen vagy egy tretinoin nevű fórum, ahol rengeteg információt lehet találni valamint van egy meta doksijuik is a különböző felkenési módszerekről.

Rutinom elég egyszerű, de eddig teljesen bevált.
Reggel:
-csak egy tonerrel törlöm át az arcom, jelenleg a secret key egyik termékét használom, de tonerből mindig másikat szoktam venni ha kifogyok, a lényeg hogy ne legyen olyan összetevő, ami irritálná a bőröm
-HA szérum, általában a hadalabo premium vagy a G&G rich szerumát szoktam venni
-hidratálás: több termék közül szoktam választani, aszerint hogy mihez van kedvem, ha kicsit piros/irritált a bőröm többet is használok egyszerre, de a ceracolla moisture lotion, a cerave krém meg az Illiyoon ceramide ato krém, amik közül szoktam választani
SPF, nagyon fontos! Ha valaki nem tud minden nap fényvédőt használni, akkor a tret nem neki való!

Este:
-cerave lemosó, mostanában nem használok sminket, de ha igen akkor előtte egy olajos lemosót használok és utána a cerave
-toner feltapicskolva
-HA szérum -> várok, amíg száraz a bőröm, mert a tretet száraz bőrre érdemesebb felvinni
- tret: A-Ret Gel, 0,05%
- hidratálás, ceracolla, cerave vagy Illiyoon
-Cosrx rizses éjszakai maszk, vagy ha nagyon száraz a bőröm, akkor nagyon vékony rétegben vazelin

Eddig semmi negatív hatást nem tapasztaltam, se purging, se borzalmas hámlás vagy irritáció, viszont az igazi eredményt szerintem csak hosszútávon látom majd, bár sokkal egyenletesebbnek tűnik a bőröm, a tret felkenése utáni reggelen meg általában tényleg olyan puha a bőröm, mint a babapopsi és a családban is kaptam dícséretet, hogy sokkal szebbnek tűnik a bőröm, úgyhogy eddig tényleg meg vagyok elégedve ezzel, remélhetőleg hosszútávon sem lesz gond.

Secret Key Pink Racoony Hydrogel Eye And Cheek Patch

Secret Key Pink Racoony Hydrogel Eye And Cheek Patch
2021. május 6.

Mostani beauty box miatt tudtam kipróbálni, de nekem sajnos csípte a szemkörnyékemet, gyorsan eltávolítottam, de így is piros és irritált lett a bőröm úgyhogy nekem ez használhatatlan, látom mások szeretik úgyhogy nem akarom lepontozni nagyon, bár magamtól amúgy sem vettem volna meg, mert ár-érték arányban elég rosszúl teljesít, secret key-től vannak olyan termékeim, amiket szeretek, de ez nem vált be.

Secret Key Milk Brightening Toner

Secret Key Milk Brightening Toner
2021. április 21.

Szeretem, én az ilyen olcsóbb tonereker csak reggelente szoktam használni lemosó helyett, kis adagot vattapamacsra rakok és áttörlöm az arcomat. Szépen leszedi ha valami ráragadt volna az arcomra alvás közben valamint felfrissíti a börömet anélkül hogy felesleges lemosókkal irritálnám a bőröm, előkészíti a börömet a további arcápolási lépésekre. Már megvettem a márka egy másik tonerét is, azzal sem volt bajom, arra amire én használom tökéletes, direkt olcsó, de azért jó összetevőkkel rendelkező tonereket szoktam erre a célra venni, úgyhogy ez a termék erre tökéletes.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ