fokid1

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő
2024. május 2.

Nemrég használom csak, de nem ájultam el ettől a terméktől. Kifogyóban voltam a fényvédőmből és mivel pont rendeltem dm-ből bedobtam ezt is a kosaramba.

Először is, szerintem ár-érték arányban sem veri a mezőnyt. Eredetileg azt hittem, hogy 50ml kiszerelése van, ez nyilván az én figyelmetlenségem, de ha az egységárat nézem, akkor már inkább veszek egy La Roche-Posay vagy Eucerin fényvédőt, amik hasonló vagy jobb árban vannak és jobban megbízom a márkában vagy ha már drogériásat akarok mindenképp, akkor ott van az Altruist vagy Frudia, amik nekem beváltak.

Maga a termék sem jött be. Nincs érzékeny bőröm, soha nem csípett termék vagy pattogtam ki kozmetikumtól, úgyhogy elég nagy meglepetés volt, amikor elkezdett égni a bőröm miután ezt felkentem. Szeretek mindig új fényvédőket kipróbálni, de ezzel most melléfogtam, biztos hogy nem veszem újra és nem is ajánlom senkinek.

A két pontot csak azért adom, mert az állaga tetszett és szépen beszívodott...csak kár hogy utána leégette a fejem...

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2023. december 29.
(!)

Tesztelésre kaptam én is ezt a terméket, és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Már több mint két hónapja napi rendszerességgel használom és valószínűleg újra is veszem. Alapból a cerave-t szoktam használni, de most őszi-téli időszakban gyengének éreztem, mert egyfolytában száraz, viszkető volt a bőröm. Ez elég gyorsan rendbe tette, alapból inkább arcra használom, de testre is ha úgy érzem valami szárazabb.
Testes krém, de nálam szépen beissza a bőröm, felkenés után kicsit ragacsos érzetet hagy, de az felszívódik, éjszakai és nappali krémnek is tudom használni, nagyon ritkán sminkelek, úgyhogy nem tudom hogy viselkedne azzal, de én sminkeléshez nem használnám.

Elyn's Lab Queen Of Hydration 1% Hialuron Szérum Panthenollal

Elyn's Lab Queen Of Hydration 1% Hialuron Szérum Panthenollal
2023. augusztus 22.

Örülök, hogy nem vagyok egyedül a pipetta problémával, nekem is egyből feltűnt, használtam már mindenféle hialuronos szérumot, de egyikkel sem volt ilyen problémám, van több ilyen állagú szérumom is és azoknak a pippettájával sincs ilyen gond…nem tudom miért ilyen, lehet a tömzsibb méret miatt. A terméket magát átlagosnak mondanám, nem okoz irritációt, de magában nem egy nagy szám. Ugyan általában rutinban használom az ilyen termeket, de ilyenkor nyáron jobban szeretek valami könnyebbet használni, a kedvenc hilauronos termékem, a hada labo premium, ebben az időszakban magában is megállja a helyét, de ez kevés ahhoz.

4 ÖSSZETEVŐ

Calcium Cerium Oxide f Kockázat: