fokid1

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Yamuna Boldogság Testvaj

Yamuna Boldogság Testvaj
2020. március 3.

Az elmúlt pár évben az összes testápolómat a beauty boxokból szereztem be, de sajna soha egyiket sem sikerült még elhasználnom 😅 de ez nagyon megtetszett, teljesen oda vagyok az illatáért és folyamtosan kenegetem, szép puha lesz tőle a bőröm, az illata meg csak finoman marad meg utána, úgyhogy már nem sok van.

Meishoku Ceracolla Moisture Lotion

Meishoku Ceracolla Moisture Lotion
2019. december 30.

Kb egy éve vettem, de meg mindig nagyon sok van a tubusban, bár ez annak is köszönhető, hogy nyáron nem használtam, mert akkor soknak éreztem, ilyenkor télen szeretem a legjobban, előtte a hadalabo prémium hialuronsavas termeket használom, majd jön ez és erre még a cerave hidratálója. Ez a három termék együtt csodában bevált nekem ebben a száraz téli levegőben.

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion
2019. december 30.

Imádom! Kellett egy kis idő, mire rájöttem hogy is tudom a legjobban használni, de most már a rutinom részévé vált. Kb egy éve vettem meg először, a tubus most kezd kifogyni, úgyhogy már meg is rendeltem az utánpótlást. Hialuronsavas termékkel ez előtt nem volt sok szerencsém, de ez bevált, az évszaktól függ hogy hogyan is használom. Nyáron, amikor jó párás a levegő a házban, önmagában is elég, de ilyenkor télen még kennek kell két-három réteget más fajta termékből is, de így vált be a legjobban és így is fog reggelre a legjobban kinézni a bőröm, valamint reggelente is ezt szoktam a sima toner után használni.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ