fokid1

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2022. május 12.

Még csak pár napja használom, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon vastag és sok hajam van, úgyhogy ha magasabbra akartam kötni a hajam vagy egy szorosabb copfot szerettem volna, akkor nagyon rövid időn belül úgy éreztem hogy skalpolnak... de ezzel észre sem veszem hogy benne van a hajamba, lefeküdten úgy aludni hogy ezzel volt felkötve a hajam. Biztos hogy ezután több ilyen hajgumit veszek még, merr az hogy nem húz a fejbőröm és nem kényelmetlen egy szoros copf, igazán felbecsülhetetlen érzés.

Ziaja Ceramid Krémtusfürdő

Ziaja Ceramid Krémtusfürdő
2022. április 22.

Kellemes, de átlagos tusfürdő, enyhe kókuszos illata van, ami nem a kedvencem, de ez tényleg nem erős, úgyhogy nem zavar. Azt hittem hogy kicsit sűrűbb lesz az állaga, minta többi krém tusfürdő, amit használtam, de ennek inkább egy hajbalzsamra emlékeztet az állaga. Nagyon selymes és maga a tusfürdő és jó érzés használni, nem szárítja a bőröm.

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém
2022. április 7.

Pénzkidobás!
Úgy érzem, én mindent megtettem annak érdekében, hogy hozza azt, amit ígért, vagyis a fogak fehérítését, de sajnos csalódnom kellett.
Egy hónapja használom, napi kétszer. Mégpedig úgy hogy először sima fogkrémmel mosok fogat, fogselymezek majd pedig jön ez, szónikus fogkefém van úgyhogy kétperces intenzív súrolást kap a fogam.
Egyébként nincsenek durván elszínesedett fogaim csak a kávézás/teázás miatt egyes fogaim kicsit sötétebbek, ezen szerettem volna javítani. Nézegetem a fogaim a mellékelt színskála mellett, de az égvilágon semmit nem tett, úgyhogy most már alig várom hogy elfogyjon. Egyébként elég erős mentolos, az íze nem rossz viszont fogmosás közben nekem mindig kicsípi a nyelvem egy picit.
Ezután csak olyat veszek, amiben van is tényleges fehérítő összetevő, mint mondjuk a hidrogén peroxid, mert sima fogkrémre vagyonokat kiadni nem szeretek.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ