hajnivasko

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame The One WonderLash Szempillaspirál - Ünnepi Kiadás

Oriflame The One WonderLash Szempillaspirál - Ünnepi Kiadás
2019. szeptember 2.

Imádom!!! Gyönyörű, hosszú szempillákat csinál. Én általában 2 szempillaspirált használok egyszerre de ez önmagában is elég mert minden vágyamat kielégíti:) Többször kérdezték már meg, hogy ezek a saját pilláim vagy műszempillák?! IMÁDOM!

Murnauers Kristall Deo

Murnauers Kristall Deo
2019. augusztus 25.

Én tényleg erősen izzadós típus vagyok, sokáig próbálkoztam ezzel a termékkel. Furcsa érzések vannak bennem, néha olyan volt mintha hatna néha meg semmi, hát nem tudom.. :/

Idros 5 Izzadásgátló Spray

Idros 5 Izzadásgátló Spray
2019. augusztus 25.

EZ A TERMÉK EGY CSODASZER! Sajnos fiatal lányként küzdök azzal a problémával, hogy nagyon nagyon izzadós vagyok. Tényleg még télen is képes vagyok nagyon durván leizzadni, a legnagyobb hidegben is.. Nagyon régóta kerestem valami olyat, ami ezt a problémát megszünteti de sajnos semmi olyat nem találtam ami hatna. Kipróbáltam ezt a terméket egyik kedves ismerősöm ajánlására és nem hittem el, hogy ilyen tényleg létezik!!! Én fürdés után használok minden hónaljamon kb 3 fújást, majd feltett kezekkel mászkálok ameddig meg nem szárad. Nekem általában kitart 3-4 napig, de mindig rásegítek egy dezodorral. Csodaszer!