HmM

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Levendula-Vadszeder

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Levendula-Vadszeder
2021. október 20.

Hjaj, hát kevés illatra mondtam még, hogy szeretném ha az ereimben is az folyna: na ez pont olyan. Sajnos nagyon hamar elillan az illata, de nincs szívem ezért csillagot levonni tőle, olyan finom :(

Maison Martin Margiela Coffee Break EDT

Maison Martin Margiela Coffee Break EDT
2021. október 14.

Már egy jó ideje kinéztem magamnak - kávé, levendula? abszolút két kedvencem - szóval itt KM-en végre sikerült beszerznem belőle pár milit (mégegyszer köszönet Évinek 😊). Őszintén szólva nagyon meglepett az első fújás - ugyanolyan illata volt, mint a nivea borotvahabomnak :D egyáltalán nem erre számítottam, viszont idővel elkezdett puhulni és azon kaptam magam, hogy folyamatosan szagolgatom a csuklóm. Not gonna lie, egy alkalommal bealudtam nem sokkal, miután felfújtam és félálomban is éreztem, meg ez volt az első dolog amit érzékeltem ébredéskor szóval abszolút rátett egy lapáttal a cozy érzése :D A minap viszont volt egy olyan érzésem, hogy meg kéne próbálni layerelni: hát egy édesebb, vaníliásabb illattal párosítva valami isteni, komolyan! A másik illat egyébként a Casamorati - Dama Bianca mintám volt (igen-igen, szégyen hogy ezt a drágaságot nem hagyom önmagában érvényesülni:D) , és így a kettő együtt sokkal jobban tetszik, mint külön-külön, szóval majd szerintem keresek emellé valami olcsóbb D.B. dupe-ot :D

Update: Fejvesztve rohanok adni neki még egy csillagot. Nem tudom, mi történt, de mostanában önmagában is nagyon finom, puha, krémes illattá szárad le és ERRE vártam :D

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2021. október 13.

Már régóta csak ezt használom, nagyon jól végzi a dolgát: remekül hidratál, kellemes illata van és még pénztárcabarát is :) Plusz pont azért, hogy emellett annyira nem is igénylik az ajkaim az extrém hidratálást, szóval megesik, hogy pár napig el is felejtem használni, és nincs az, mint sok más szőlőzsírnál, hogy gyakorlatilag függőséget okoznak, mert nélkülük iszonyatosan kiszárad a bőröd