HmM

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2023. május 29.

A hajam ugyanolyan szalma lesz szárítás után, mintha nem használnám, ráadásul ha pici is a fejbőrömre megy, iszonyatosan viszket tőle... az illata se túl kellemes szerintem, sajnos kuka

Casamorati 1888 Dama Bianca

Casamorati 1888 Dama Bianca
2023. május 19.

Update: jöttem felpontozni, azóta signature scent lett:) a hajparfüm verzióját szereztem be, annak valahogy picit finomabb, puhább az illata mint a parfümnek (nyilván:D), két hajmosás között folyamatosan érzem az illatát, a leszáradása sokkal jobban tetszik, mint frissen felfújva, szóval ez a tartósabb hair-mist megoldás jól jött

Fújós mintám van belőle - az üvegcsét szagolgatva nagyon finom púderes-sütis illata volt szóval nagyon megörültem, felfújva viszont valami iszonyatosan tömény, keserű kölniillata volt. Egy-két óra után szerencsére átváltott az üvegen is érződő finomságba, amit amúgy nagyon imádok, viszont kész szenvedés volt az út odáig... Ahhoz pedig hogy egy órán át befogott orral várjam az álom-illatot, túl drága

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2022. szeptember 20.

Hát én nem tudom, hogy romlott tesztert próbáltam-e, de ez nagyon nem. Leírás és üveg alapján azt hittem hogy könnyű kis illat lesz, de nekem az első ami beugrik az egy mogorva nagyasszony, aki makacsul ragaszkodik a 30 éve lejárt szavatosságú parfümjéhez.
Ráfolyt sajnos az ujjamra és nem bírom levakarni. mogorva néni leszek tőle:(