Ildo85

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Crystal Natúr Golyós Deo

Crystal Natúr Golyós Deo
2016. május 10.

Csak akkor használ, ha közvetlen fürdés után kenem be magam vele. Amúgy teljesen jól megszünteti a szagokat. Valamiért mégsem bízom benne. Én azt vettem észre, hogy néhány nap használat után, ha elfelejtem bekenni magam, még akkor sem bűzlöm napokig. Úgyhogy ez fura.

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen
2016. május 10.

Sajnos nekem nem használt. Zsíros hajra vettem, de még zsírosabb lett tőle. Azelőtt kibírtam, hogy harmadik nap mostam hajat, de ez után már másnap teljesen zsíros volt a hajam. Az illata szuper, imádom. Még keresem a samponom.

WiseTree Naturals Alumínium Mentes Dezodor Nőknek

WiseTree Naturals Alumínium Mentes Dezodor Nőknek
2016. május 10.

Nemrég váltottam alumínium mentes deora. Nagyon nehéz volt választani, mert sok negatív kritikát olvastam, de gondoltam kipróbálom. Én elégedett vagyok vele. Igaz néha nap közben még befújom magam, de csak mert figyelem azért érzem magamon a szagot. Így viszont nem olyan gazdaságos ezért, és mert a szórófej nem az igazi (valahogy ereszt a kupaknál amikor fújok) levonok egy csillagot.