Ivett93

Regisztráció dátuma: 2013. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2021. szeptember 8.

Az összetevői és mert vegán esett erre a samponra a választásom. A hajolajjal és balzsamával együtt használom. A három termék közül ez sajnos csalódás. Nehezen habzik, ami annyira nem is zavaró. Az annál inkább, hogy az amúgy is zsírosodásra hajlamos fejbőröm még inkább zsíros lett tőle. Sajnos nem fogom újra venni, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2021. szeptember 8.

Samponjával és olajával használom én is. Állaga, illata számomra megfelelő! Használata után a hajam selymes, könnyen fésülhető. Számomra fontos szempont, hogy vegán!

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej
2017. augusztus 23.

Lehet, hogy nem egy legjobb darabot fogtam ki, ugyanis az enyémnek nincs valami hű de jó illata. Mikor kibontottam és használni kezdtem meg is lepődtem az "illatán", meg nem mondanám, hogy kókusz, inkább semleges. Ettől függetlenül el fogom használni, de nem fogom újravásárolni. Akciósan 1100 Ft-ért jutottam hozzá. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.