Jade62

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Merchant of Venice My Pearls

The Merchant of Venice My Pearls
2023. március 22.

Ma érkezett hozzám minta. Elsőre csak annyit tudtam mondani, hogy ez olcsó wc légfrissítő illat. Majd eltelt egy kis idő, tettem a dolgom, és többször meglegyintett valami kellemes, finom illat. És bizony ő változott át teljesen, egy krémes, finom, valóban nekem is az ugrott be, hogy niveás illatba. Ami nem baj, mert én nagyon szeretem a régi, eredeti, kék Niveát. Picit édes, szantálos, szerencsére a tonkabab nem uralkodik, nem lesz az édességnek, állott, punnyadt vége, amit gyűlölök. Nekem nagyon bejött, felkerült a megvásárolandók listájára.

Amouage Guidance EDP

Amouage Guidance EDP
2023. február 2.

Tegnap érkezett meg belőle a kis fújósom, és teljesen oda-vissza vagyok érte/tőle. Csodálatos gyümölcsös, édes vonalon indít. A körte, őszibarack, trópusi gyümölcs tenger, ami később átfordul édes, tejes szantálos illatba. EZ valami csoda, alig várom, hogy itthon is kapható legyen. Illatcsaládban a Liquides Imaginaires - Blanche Bete-hez tudnám hasonlítani, de ebben nincs kókusz érzés. Gyönyörű trópusi kavalkád!

Shiseido Zen EDP

Shiseido Zen EDP
2022. december 27.

Annyira, de annyira imádom! Nekem egyáltalán nem fullasztó, igaz nem is vagyok a parfümös polc magamra rántásának híve. Csak módjával. Rengeteg niche illatom van, de ez benne van a Top 5-ben. Számomra tökéletes, nőies illat, távol az általam hideglelősnek érzett "édes-gyümis" vonaltól. Rajtam inkább a fás oldala dominál.

1 MÁRKA