Jade62

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Zoologist Seahorse Limited Edition Extrait De Parfum

Zoologist Seahorse Limited Edition Extrait De Parfum
2022. június 15.

Nem értem miért kapott ennyire kevés csillagot. Az igaz, hogy nem egy trendi, cukros, habos, vaníliás, édesbédes gyümis illatocska, de szerintem nagyon szép. Egy zöld lökettel indít, de nem az orr facsaró, fanyar zöldre kell gondolni. A kardamom kicsit megédesíti. Utána jön a csoda. Tubarózsás (nem szappanos), nerolis édeskés virág illatba megy át, ami nem csak édes, hanem egy hűs érzetet is ad az orrnak. Gyönyörűséges nyári illat.

By Kilian Good Girl Gone Bad

By Kilian Good Girl Gone Bad
2022. május 27.

Nagyon sokáig megillatolni sem voltam hajlandó. Gondoltam egy agyon ajnározott, trendi valami, biztosan nem az én világom. Aztán a sors keze, kaptam egy mintát, egy vásárlásom mellé. Gondoltam jó, essünk túl rajta. És kár volt. Oda lett a lelki békém, azóta már üvegében csücsül a parfümös szekrényben. Nekem egy csodálatos, tiszta, kissé narancsos, de nem tolakodó, nem hivalkodó illat. Amikor őt fújom, szép a világ, nekem boldogság illat.

Annick Goutal Le Chèvrefeuille

Annick Goutal Le Chèvrefeuille
2022. május 23.

Évekkel ezelőtt volt nekem ez az illat, amit valamiért eladtam. Máig sem tudom miért. Azóta is amikor meglátom, vágyom rá. Most sikerült egy üvegre szert tennem, köszönet érte itt, egy csoport tagnak. Ma érkezett meg, izgatottam fújtam a bőrömre, valóban szeretem-e még. Nagyon sokat változott az ízlésem mostanában, így esélyes volt, hogy ő is a kiesettek közé kerül. De nem! Ugyan az a csodaszép virág illat, a petitgrain cseppnyi kesernyésségével, mint korábban volt. Igazi tavaszi, nyári frissítő szépség.