Jade62

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. március 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Etat Libre d'Orange Une Amourette Roland Mouret EDP

Etat Libre d'Orange Une Amourette Roland Mouret EDP
2019. augusztus 31.

Pici mintát kaptam belőle, ez valami csoda! Én inkább férfin tudnám elképzelni, de mondjuk télen, akár női illatként is. Isteni meleg, fűszeres, édeskés, de nem gejl illat. Nekiadtam páromnak, mert nagyon hasonlít Micallef Akowa illatára, ami fantasztikus rajta. Gondolkozom, hogy idővel jó lenne egy üveges belőle, legfeljebb ketten használnák. :) Női illatok közül leginkább az Amouage Fate-hez tudnám hasonlítani, ami nagy kedvencem.

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP
2019. május 1.

Pici mintát kaptam belőle egy rendelés mellé. Nagy betalált nálam. Számomra igazi elegáns, tiszta, hűvös illat. Szerencsére a pézsmát abszolút nem érzem benne, mert akkor már esélye sem lenne nálam. Vele a világból ki lehetne űzni. Sajnos a nagy tetszés vége az lett, hogy úton az üveges.
Amit viszont szösszenetként megjegyeznék, hogy kénytelen voltam Németországből re ndelni, mert több ezer Ft-al olcsóbb, mint itthon bizonyos webáruházban vagy akár parfümériában. Milyen dolog ez?

Sospiro Duetto EDP

Sospiro Duetto EDP
2018. szeptember 7.

Borzasztó! Amikor megszagoltam, nem hittem el, hogy egy ilyen szépséges, drága illat ennyire büdös lehet. Elviselhetetlen számomra. Elnézést azoktól, akik kedvelik, de nekem tömény lópisi szag egy kis virággal vegyítve. Lehet, hogy csak rajtam viselkedik így, de nálam tiltólistára került.