Janasbrigi

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2018. október 20.

Imádom, összesen 8 árnyalatom volt a amiből kettőt eladtam mert sajnos nem lett jó a színválasztás a bőrszínemhez, kicsit elfodult vagyok a termékekkel mert imádom Kylie Jennert, a rúzsok tartósságával nekem semmi problémám nincsen evés, ivás csókálló minden tényleg az én ajkaimat egyáltalán nem szárítja, a lemosásával sincsen szerintem gond. Nem értem hogy sokan szeretnék h extra tartós legyen és egy sima micellás víz vigye le egy mozdulattal, az tény hogy az nem viszi le de egy arclemosó tej vagy egy olajosabb lemosó gond nélkül leviszi. Úgyhogy biztos h rendszeres vásárlója leszek, inkább az ilyen nudos, rózsastínes árnyalatokat választom ami azét hétköznap is viselhető. Hogy legyen egy kis negatív is hogy ha nem rendelek akkor az a vámkezelés miatt lesz egy rúzst rendeltemkb 1 hónapja, 1 hét alatt magyarországon volt, több mint egy hónap alatt vámkezelték és +7000Ft-ot kellett ráfizetnem úgyh az így se olcsó rúzsból lett egy nagyon drága, hála a 27%-os Áfának. Köszönöm

Becca Cosmetics Sheer Stick Foundation SPF30+

Becca Cosmetics Sheer Stick Foundation SPF30+
2018. október 20.

Sajnos nekem nem jött be, kezdem azzal hogy nekem zsíros bőröm van felkenés után kb 2 órával fénylett és olyan zsíros volt a homlokom hogy eltudtam még1x kenni rajta az alapozót, a fedését se éreztem a legtökéletesebbnek. Amúgy praktikus egy stiftes megoldás de nekem lett az igazi.

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette
2018. október 20.

Legelső körben nagyon megtetszettek ezek a matt nude színek amiket szinte mindennap az ember tud használni, gondoltam megveszem az utánzatot megnézzük mit tud hát mondanom sem kell hogy kibontottam és el is döntöttem hogy kuka megveszem az eredetit amit nagyon jól tettem mert azóta ez a kedvenc palettám. Nem mondom hogy olcsó kategória de a színeket és a pigmentáltságot nézzük és ha valaki szereti a minőséget akkor abszolút tökéletes palletta. A legjobb palettánál a fekete szín nem olyan pigmentált mint kéne, de ennél abszolút koromfekete, csak ajánlani tudom.

1 MÁRKA