Janasbrigi

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2020. augusztus 27.

Nagyon sok pozitív hozzászólást hallottam erről a spirálról és gondoltam akkor én is kipróbálom.
Drogériás spirálnak, ár kategóriájához képest egészen jó, de azt hogy mondjuk vetekszik egy high-end márkás spirállal azt nem mondanám. Nekem is összecsomósodik és egy idő után egy picit felkenődik a szemhéjamra. Egyszer kipróbáltam, de újra nem fogom megvenni.

GlamGlow Instamud

GlamGlow Instamud
2020. július 31.

Csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg smink előtt egy néhány percig kell fenn hagyni az arcon ameddig felhabosodik. Nekem az orrom és az állam a problémás terület ahol ha erős fedésű alapozót használok a pórusok azért elég jól látszanak, de ezzel annyira szépen eltünteti hogy nagyon pozitívan csalódtam, eddig meg egy termek sem hozott ilyen látványos változást. Úgyhogy ha elfogy biztos újra fogom venni.

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2018. október 20.

Imádom, összesen 8 árnyalatom volt a amiből kettőt eladtam mert sajnos nem lett jó a színválasztás a bőrszínemhez, kicsit elfodult vagyok a termékekkel mert imádom Kylie Jennert, a rúzsok tartósságával nekem semmi problémám nincsen evés, ivás csókálló minden tényleg az én ajkaimat egyáltalán nem szárítja, a lemosásával sincsen szerintem gond. Nem értem hogy sokan szeretnék h extra tartós legyen és egy sima micellás víz vigye le egy mozdulattal, az tény hogy az nem viszi le de egy arclemosó tej vagy egy olajosabb lemosó gond nélkül leviszi. Úgyhogy biztos h rendszeres vásárlója leszek, inkább az ilyen nudos, rózsastínes árnyalatokat választom ami azét hétköznap is viselhető. Hogy legyen egy kis negatív is hogy ha nem rendelek akkor az a vámkezelés miatt lesz egy rúzst rendeltemkb 1 hónapja, 1 hét alatt magyarországon volt, több mint egy hónap alatt vámkezelték és +7000Ft-ot kellett ráfizetnem úgyh az így se olcsó rúzsból lett egy nagyon drága, hála a 27%-os Áfának. Köszönöm