Janka96

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: -

Megnézem

NYX Ultimate Shadow Palette

NYX Ultimate Shadow Palette
2019. augusztus 22.

Nekem a Brights paletta van meg, de nem igazán vagyok elégedett vele. Nálam nem a pigmentáltsággal van baj, abban a tekintetben egész jó, de például a sötétlila szín egyszerűen használhatatlan. Ha el akarom satírozni, egyszerűen leporzik a szememről, csak egy-két foltban marad meg, viszont befogta a szemhéjamat. Valószínűleg ez az egyik a palettában lévő 3 préselt pigment közül, amiknél ez így szokott lenni. Ha valakit a narancsos-barackos, sárga, kék és zöld színek érdekelnek, azok egész jók, nem volt velük ilyen problémám. Kivétel ez alól a sárgászöld, az szinte nem is látszik a szememen. Közepesre értékelném emiatt.

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2018. július 1.

Régen szerettem volna mályvás színű és halvány barackos pirosítót, ebből találtam is. Maga a termék szerintem szép színű, természetes hatású, inkább a csomagolással van problémám. Az ugyanis nem tűnik túl strapabírónak, és túl kicsi ahhoz, hogy egy nagyobb fejű ecsetet mindenhol, egyenletesen befedhessen festékkel.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. július 1.

Én a Milk chocolate árnyalatot vettem, mert az a legkevésbé sárgás. Az én bőrömön jól látszik, de az enyém elég fehér, úgyhogy akinek nálam sötétebb bőre van, annak nem biztos, hogy jó. Jó illatú, jól el lehet oszlatni, de nem csodaszer.