JosiePackard

Regisztráció dátuma: 2019. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

dr. Organic Bioactive Haircare Hajkondicionáló Bio Olívával

dr. Organic Bioactive Haircare Hajkondicionáló Bio Olívával
2019. január 21.

Hajmosások előtt általában kókuszolajas pakolást szoktam használni, és ezzel a hajpakolással remekül ki tudom egészíteni. Valóban nem nehezíti el a hajat, a hajvégeket szépen ápolja, valamint az illata is kellemes. Csodaszernek nem mondanám, bár ennek oka lehet az is, hogy az erős, vastagszálú hajamra használom, noha inkább vékony szálúaknak ajánlják s így önmagában, kókuszolaj nélkül kicsit száraz érzetet hagy. Csillagban a négyes és ötös közé tenném, de inkább húz a fent említett indok miatt a négyes felé. :) Ennek ellenére ajánlom másoknak is, ki fogom még próbálni más balzsamját is az Organicnak.

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2019. január 21.

Az Expert változatnál valamivel jobban kedveltem ezt a Nivea terméket, de lényegében ugyanazokat a hibákat tudnám említeni. Sem a sima, sem a vízálló sminket nem távolítja el maradéktalanul, valamin egy kevés ragadós érzetet hagy a bőrön. Ha a két termék közül választanom kellene, mindenképp erre szavaznék, ugyanis ennek a kendőnek kellemesebb, frissítőbb illata van, az arcomat is tisztábbnak érzem tőle (, de sajnos, nem tisztának, csak tisztábbnak). Utazáshoz, vészmegoldásként jó, az elkenődött festékkel, apróbb hibákkal még elbánik, de mindennapos használatra nem ajánlanám.

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő
2019. január 21.

Nyáron sokat utazom, így helytakarékosság szempontjából választottam a terméket még tavaly. A Nivea micellás arctisztító kendőjét is használtam korábban, de igazán egyikük sem vált be. Sajnos, a vízállósminket egyáltalán, illetve a sima szemsminket is csak részben távolítja el, az arcon ragadós érzetet hagy. Mivel még nem fogyott el teljesen, viszem magammal mindig, ha viselek sminket, ugyanis kis helyet foglal és önmagában egy elkenődést, hibát korrigálni tud, de nem venném újra. Keresem a működő alternatíváját természetesebb változatban. :-)