JosiePackard

Regisztráció dátuma: 2019. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Laura Mercier Caviar Volume Panoramic Mascara

Laura Mercier Caviar Volume Panoramic Mascara
2023. január 10.

Tesztert kaptam belőle a cultbeautys rendelésem mellé, de nem vált be. A keféje túl sok festéket visz fel a pillákra, csomósodik és egy idő után potyogni, kenődni kezd. Ha sikerül eltalálni a megfelelő mennyiséget, akkor lehet vele szép pillákat csinálni, de nálam a Maybelline spirálok szintjét meg sem közelítette.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2022. november 3.

Alapvetően a zsíros, gyulladt pattanásos barátomnak vettük. Május óta használta, eleinte segített, kevesebb csúnya pattanása volt, de az utóbbi időben mintha ez a hatás elmúlt volna. Az elmúlt 3-4 hétben nem használta, de nem romlott, sőt inkább javult inkább egy kicsit a helyzet. Én is használtam heti 1-2 alkalommal a vízhiányos bőrömre, de nekem csak pattanásokat okozott. :(

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2022. május 17.

Körülbelül egy éve használom, bár inkább az őszi-téli időszakban, nyáron nem, illetve idén sem fogom, ahhoz a SPF30 kevés. Viszonyítási alapom más fényvédős arckrémmel vagy PC termékkel kapcsolatban nincs, így főleg más arckrémekhez viszonyítok. Szeretem használni, szerintem könnyű felvinni, gyorsan beszívódik és egységes arcbőrt eredményez. A fényvédős termékekhez képest nincs zsírós érzet a bőrömön, szerintem nagyon természetes érzetű és kinézetű. Az ára miatt gondolkodtam a négy csillagban, de összességében szeretem, szerintem újra is fogom venni, főleg a további összetevői és azok hatása miatt. Nem tudom, hogy a krém mekkora szerepet játszott ebben, de amióta jobban ügyelek a tudatos arcápolási rutinomra, azóta sokkal szebb és egészségesebb az arcbőröm, így végül nálam 5 csillagot érdemel. :)