JosiePackard

Regisztráció dátuma: 2019. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Pumice Power Lábradír

Lush Pumice Power Lábradír
2021. április 20.

Rendszeres (napi, két napi) használat mellett szépen karban tudja tartani a lábfejemet, nagyon sokáig elég.

Lush Hottie Masszázstömb

Lush Hottie Masszázstömb
2021. április 20.

Az illata számomra semleges, talán egy picit kellemesebb a semlegesnél, de nem túl erőteljes. Amíg a dudorokat nem masszíroztam el, addig nagyon kellemes élmény volt a használata, de az 6-7. alkalom után elkoptak a dudorok, így tulajdonképpen egy pucér testápolót kaptam. Nekem talán egy picit túl zsíros, illetve a fürdőben tárolva nagyon hamar kezd el olvadni, az alkalmazása - magamon használva - nem legegyszerűbb. Emellett nekem hamar elkezdett töredezni is, sajnos. Valahol a 2 és 3 csillag között van számomra.

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2021. április 20.

Télen megmentője volt a szuperézékeny és száraz bőrömnek, már egy használat után is érezhetően puhább a bőr, 2-3 napi használat mellett pedig szépen kordában tartja. Kézfejen picit zavaró a 'ragadóssága', de a test többi részén, mivel lefekvés előtt használom, nem zavar. Az illata nem tolakodó, számomra kellemes. Az ára miatt levonnék egy fél vagy akár egy egész csillagot is, ezt azonban kompenzálja, hogy jótékonysági célra megy az összes. Nekem körülbelül 3 hónapig tartott, lassan elfogy, nyárra lehet, hogy egy könnyebb krémet választok majd helyette, de télre ismét beújítok majd, nagyon megszerettem. :)