k.ingrid90

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Luminous Matt Bronzosító

Essence Luminous Matt Bronzosító
2018. augusztus 15.

Én még csak most szántam rá magam, hogy kipróbáljam, pedig már tavaly megvettem. Nincs sötét bőröm és hófehérke se vagyok. A sötétebb árnyalat van meg, de egyáltalán nem vagyunk jóba. Színe nekem túl sárgás, így ha többet viszek fel belőle akkor egyáltalán nem természetes, ha kevesebbet akkor olyan kis semmilyen és egyáltalán nem mondanám hogy engem bronzosít.

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion
2018. július 19.

Én arclemosónak szerettem volna használni, de valami szörnyű. Alapba zsíros a bőröm, de ha ezt használtam utána elképesztően száraz lett az arcom, húzódott, viszketett. Nem hogy magamon, de kisbabán végképp nem használnám.

Essence #Lashes Of The Day Super Volume Szempillaspirál

Essence #Lashes Of The Day Super Volume Szempillaspirál
2018. július 19.

Nem akarom nagyon lehúzni, de nálam hamar a kukában landolt. A hatását szerettem, bár igen csak oda kellett figyelni, mert hajlamos össze tapasztani a szempillákat. Emiatt még nem is reklamálnék annyira, mert nagyon sok szempillaspirál ilyen. Ami engem jobban kiakaszt, hogy nem bírja ki még a 8 órás munkaidőt sem potyogás nélkül. Kontaktlencsét hordok, úgyhogy kész rémálom amikor a szempillaspirál még a szemembe is potyog.

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fehér por.