kami_ll

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2023. február 7.

Amióta rátaláltam nekem ez A dezodor, kivancsi leszek mikor uti ki valami a nyeregbol. Ertem amit paran az illatarol irnak, nekem egy puderes parfumot juttat eszembe, de ahogy felkenem szamomra hamar elillan az eroteljessege, egyaltalan nem zavaro szerintem. Feher nyomot nem hagy, maximum amikor tenyleg azonnal oltozom utana, de mas deohoz kepest elenyeszot ilyenkor is.

Neutrogena Anti-Age Retinol Boost Night Cream

Neutrogena Anti-Age Retinol Boost Night Cream
2023. február 7.

Imádom. Egy álom az állaga, a bőrömet pedig totál feltölti amikor használom. Azonnal bársonyos puha lesz az arcom, és később mintha feszesebb is lenne. Többnyire minden este használom, de az én száraz bőröm nappalra is elbírja, egyáltalán nem zsiros tőle inkabb csak ad egy szep fenyt neki. Hatarozottan ujravevos termek

NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Folyékony Rúzs

NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Folyékony Rúzs
2021. szeptember 9.

Peach flirt árnyalatban szereztem be, nagyon tetszik a szín. A rúzs maga tökéletesen mattra szárad és nekem tökéletesen bírja a buli/este végéig ha csak italt fogyasztok. Étkezéssel még nem próbáltam a tartósságát. Jó az aplikátor, könnyen pontosan felvihető, szerintem ár-érték arányban teljesen rendben van.