kami_ll

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. július 30.

Itteni vélemények hatására vettem meg nem rég. A festék maga tényleg szuper, gyönyörű fekete, nem csomós, viszont nekem még úgyis a szemem alá maszatolódik az este végére, hogy 8 körül sminkelek. Nagyon sajnálom hogy lekenődik mert amúgy tényleg egy csoda lenne ilyen áron az állaga.

Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain
2020. április 25.

sötétebb színekkel nem próbálkoztam még, de a világostól a pirosig amiket próbáltam teljesen megállták a helyüket. Kylie-nál egy fokkal persze rosszabb, viszont árban is barátságosabb. Az ugyanilyen árban lévő drogériásokat viszont szerintem kenterbe veri. Enni nem szoktam vele, de azt semilyen rúzzsal nem szeretek, kylieval se, mert szerintem minden rúzson meglátszik ha falatozunk benne, viszont az ivást nekem minden probléma nélkül bírta ez a termék is.

NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara szempillaspirál

NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara szempillaspirál
2019. augusztus 13.

Nagy szerelem lett, biztos, hogy mostanában csak ezt fogom venni. Leszögezném, hogy eddig utáltam a szilikonos keféket, csak a másik fajta "szőrös" jellegűvel tudtam szép pillákat csinálni, de ez valahogy más. Nem tapasztja össze ellentétben a többi szilikon kefével, nagyon szép hosszú lesz a pillám, és lehet rétegezni. A spirál maga nem pereg. Lemosni szerintem nem olyan könnyű, de ezért én nem vonok le, ha valaki tartós spirált akar, számoljon azzal, hogy nem oldja egy simításra a lemosó. Vegyétek :)