kami_ll

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara szempillaspirál

NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara szempillaspirál
2019. augusztus 13.

Nagy szerelem lett, biztos, hogy mostanában csak ezt fogom venni. Leszögezném, hogy eddig utáltam a szilikonos keféket, csak a másik fajta "szőrös" jellegűvel tudtam szép pillákat csinálni, de ez valahogy más. Nem tapasztja össze ellentétben a többi szilikon kefével, nagyon szép hosszú lesz a pillám, és lehet rétegezni. A spirál maga nem pereg. Lemosni szerintem nem olyan könnyű, de ezért én nem vonok le, ha valaki tartós spirált akar, számoljon azzal, hogy nem oldja egy simításra a lemosó. Vegyétek :)

LaQ Hialuronsav

LaQ Hialuronsav
2019. április 16.

Most vettem glamour napokon, így még nagyon komoly véleményt nem tudok róla alkotni, majd jövök updatelni, viszont nagyon jó az állaga. Sokkal inkább olajra számítottam, de közben zselés olajos, nagyon érdekes. Nekem nagyon gyorsan beszívja a bőröm, utána még amúgy valami könnyebb krémet kenek rá. Írok majd a fejleményekről, egyelőre tetszik :)

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20
2019. április 15.

Huh nem is tudom miért nem írtam még ide abszolút KEDVENC!!. (A csomagolása ma már nem teljesen ilyen amúgy). Aki annyira utálja az alapozókat mint én, mert érzi, hogy mintha egy réteg lenne az arcán, plusz allergiás rá, hogy a kis szőrszálakon látszik az alapozó, annak ez egy csoda. Rengetegen nem is tudják hogy ez alapozó (vagyis BB) csak megjegyzik hogy milyen szép az arcom. Tényleg egységesít. Aki komoly problémákat akar eltakarni, annak nem elég, de aki nem az erős sminkre hajt, csak hogy egyben legyen az arca, annak must have. Nem érzem, hogy nehéz lenne az arcomon, nem feltűnő, mégis szép, és közben tök jól hidratál. Lehet hogy zsírosnak mondanám, de nekem száraz az arcom, szóval így pont jó a végeredmény.
Száraz bőrűeknek tuti megéri :)