kannus

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2020. március 26.

Nálam az arcpermetek azok a termékek, amikről vitatott hatásuk ellenére sem tudok lemondani! Ez a tipikus placebo hatás, amikor elhiszed, hogy ez most neked jó (aztán vagy igen vagy nem :D ). Elvileg hidratáló hatású, gyakorlatilag ezzel egy rutinban annyi mindent kenek még sokszor az arcomra, hogy valószínűleg ha kimaradna sem történne semmi. Ettől függetlenül szeretem, jól esik az a finom hűs permet az arcomnak (télen-nyáron, éjjel-nappal). :')
Mostanában hialuronsav vagy egyéb szérum előtt szoktam fújkálni. Épp annyira nedvesíti meg az arcomat, hogy szépen eloszlatható legyen rajta az következő hatóanyag! A hialuronsavat egyébként is érdemes nedves bőrre felvinni, szóval erre nekem tökéletesen bevált (megvan az ürügy! :D).
Egy szó mint száz én szeretem. Az illata is kellemes szőlős! :) A body shop-os arcpermetekhez képest pedig feleannyiba kerül, ami megint csak nem hátrány!

Lush Golden Wonder Fürdőbomba

Lush Golden Wonder Fürdőbomba
2020. március 26.

Ez az ultimate favourite fürdőbombám a Lush-tól! Limitált kiadás, így mindig csak karácsony környékén lehet kapni, ami lássuk be, nem is baj, mert 1-1 fürdésre 2000 ft azért elég húzós. Ez ilyen kis meglepi szokott lenni tőlem-nekem. Néha megérdemli az ember! :)
Én kimondottan szeretem a Lush-nak az egyedi, sokszor erőteljes illatait (amire azért néhányan érzékenyek)!
Sokszor előfordul, hogy megveszek néhány terméket és pár napig csak hagyom illatozni a fürdőben/lakásban mielőtt elhasználom! :D
Ennek a fürdőbombának a varázsa azonban nem is az illatban, hanem a látványban rejlik. Zöldes kék sellővíz apró örvénylő arany csillámokkal. Egyszerűen imádom, annyira szép! :) A mínusz egy csillagot tényleg csakis a túlárazottsága miatt kapja!

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2020. március 26.

Az Isana termékek ár-érték arányban továbbra is verhetetlenek! Ez az utóbbi időben a kedvencem a tusfürdő palettájukról, kár, hogy limitált kiadás és a boltok polcain már nem nagyon látni. :( Most már csak itthon élvezem az utolsó flakont belőle! Az illata engem is inkább kakaóra emlékeztet mintsem kávéra, de ettől függetlenül szuper kellemes! Tudja, amit egy basic tusfürdőnek tudnia kell, ennyi pénzért bármi extrát elvárni tőle szerintem badarság! :)