kannus

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Mint Julips Ajakradír

Lush Mint Julips Ajakradír
2021. március 19.

Nah ez az a LUSH termék, aminek a megvásárlása nagyooon sokat váratott magára. Már régebben kiszúrtam ezeket az ajakradírokat, de úgy voltam vele én bizony nem adok 2500 ft-ot egy kis tégely kristálycukorért! xD Jó magyar módjára gondoltam majd csinálok magamnak itthon. :D Hát nem csináltam! :') Szóval a karácsony utáni leárazáskor mégiscsak vettem magamnak, és azt kell mondjam így féláron már abszolút megéri! Jelenleg ez a mentolos mint julips van, meg egy toffee-apple, de előbbit jobban szeretem! A mentol extrán felpezsdíti az ajkakat, igazán frissítő érzés használni és a picike tégely is baromi lassan fogy, szóval azt mondom jó vétel volt! De a teljes ár miatt 1 csillagot le kell vonjak! :)

iUNIK Centella Calming Gel Cream

iUNIK Centella Calming Gel Cream
2021. március 19.

Én egy szettben vettem a hozzá illő szérummal együtt, és együtt is használom őket! Kellemes illatú, és állagú a krém, hamar beszívódik, nekem a hidratálása is elegendő, azt hogy kifejezetten nyugtatná a bőrőmet kevéssé vettem észre, de ettől függetlenül szeretem termék! CRUELTY FREE márka, ami plusz pont! Szettben vásárolva a szérummal együtt ár-érték arányban is rendben van! :)

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2021. március 19.

Bár testápoló, de inkább kézkrémnek használom este elalvás előtt (egész testre egyrészt nem lenne gazdaságos, másrészt a tömény illata nagyobb mennyiségben biztosan fullasztó lenne). Nagyon érdekes illat kombináció (levendula-tonka), de nekem bejön. Ár érték arányban azt kell mondjam kicsit túlárazott (mint kb. minden LUSH termék) így egy csillagot levonok. Ami viszont egyértelmű plusz pont az az hogy CRUELTY FREE, illetve a tégely újrahasznosítós/visszaváltós rendszerük is nagyon szimpatikus! :)