Katabogár

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Sundance Kids Szenzitív Naptej Gyermekeknek FF50+ Nagyon Magas Fényvédelemmel

Sundance Kids Szenzitív Naptej Gyermekeknek FF50+ Nagyon Magas Fényvédelemmel
2023. május 11.

Jöttem felpontozni! :) Nekem épp a 2022 nyara előtti formula nem vált be, száraz bőröm van, így nekem az túl száraz volt, ha lehet krémre ilyet mondani. A 2022-es formula nekem könnyebben kenhető, kevésbé hagy fehér réteget és jobban védi a bőrömet a kiszáradástól. Tény, hogy a fehér ruhákat besárgítja, igazából csak testre használom és én csak nyaralás alatt. Hétköznapra testre még keresem az igazit. Kislányomat ezzel kenem, az ő ruhái úgyis hamar tönkremennek az oviban, játszótéren, így pár sárga folt nem oszt nem szoroz, azonban a bőrét tökéletesen védi. Soha semmiféle árnyalatváltozást eddig még nem tapasztaltam rajta. :) Tavaly júliusban Horvátországban az egész család ezzel kente magát, senki le nem égett, és le sem barnult! :) Idén is ezt visszük Krétára, majd jövök updatelni. :)

Zara Rose Gourmand

Zara Rose Gourmand
2023. február 5.

Intense Café és Delina keveréke nekem, szeretem, bár sajnos nem érzem tartósnak.
Ez az első parfümöm, - pedig hát van egy-pár...,- amit többen is megdícsértek rajtam.
Szerintem különleges illat, lehetne tartósabb, így csak 4 csillag.

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal
2022. szeptember 17.

Nyár elején reptéren fújtam a csuklómra oda és vissza út előtt is. Nagyon tetszett a tartóssága. Pár héttel később meg is rendeltem, fújtam nyakra főre és mérgelődtem, hogy miért nem érzem...nem is nyúltam hozzá egy ideje, egészen a mai napig. Kint 13 fok... reggel fújtam be magam és még most este 10 kor is illatozok. :)
Szóval Soleil és kókusz ide vagy oda, ez bizony az idei ősz illata lesz számomra. :)