kerteszbrigitta

Regisztráció dátuma: 2021. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Salthouse Zsírosodás Elleni Sampon

Salthouse Zsírosodás Elleni Sampon
2024. április 29.

Erős tisztító erővel rendelkezik, egy nappal kitolja a hajmosást, azonban ha csak ezt használom mindkét samponozásnál, akkor eléggé szárítja a hajam/fejbőröm, ennél fogva viszketett is, és kissé hullott a hajam tőle. Ezért csak első samponként használom, másodikként pedig egy gyengédebb sampont, így bevált, már többször újravásároltam.

Revox B77 Plex Multi-Peptide Sampon

Revox B77 Plex Multi-Peptide Sampon
2024. április 29.

Jól habzik, nem okozott korpát, viszketést. Önmagában használva nem tisztította meg rendesen a zsíros fejbőrömet, ezért először egy erősebb tisztító hatással rendelkező sampont használok, majd második samponozásnál ezt. Így nem zsírosít és lapítja le annyira a hajam mint önmagában. Semmi extra hatása nincs egyébként, nem fogom újra vásárolni.

Santen Cationorm Emulziós Szemcsepp

Santen Cationorm Emulziós Szemcsepp
2024. április 29.

Tejszerű, sűrűbb folyadék. Amikor belecseppentem a szemembe nem kellemetlen, azonnal megnyugtatja, a szempilláimat nem keményíti meg és nem tapasztja össze. Viszonylag hosszan tart a hatása, az eddigi legjobb szemcsepp amit próbáltam, már többször újravettem.