Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle
2018. október 29.

Ez nekem olyan semmilyen. Nem árt, de nem is használ. Párszor próbáltam maszkként, de ha vékonyan kenem fel nem tudom levakarni magamról, csak darabokban lecsipkedni, ha vastagabban kenem fel nem szárad meg (pedig próbálkoztam hajszárítóval is :D), szóval csak szimplán arctisztító valamiként használom arctisztító kefével, de már nagyon várom, hogy elfogyjon.

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2018. október 29.

Én erre esküszöm. Azt már megszoktam, hogy tök mindegy milyen árnylatot választok, világosbarna sosem leszek. A világosbarnától majdnem fekete, a sötétszőkétől pedig sárgás vörös. Ez van ... na de, hogy a termékről is írjak valamit: nem fedi el teljesen az ősz hajszálakat, és van nála sokkal-sokkal jobb végeredményt nyújtó termék, DE ammóniamentes, szép csillogó és pihe-puha utána a hajam, pont annyi idő alatt kopik ki a színe, amennyi idő után már akkora lenövésem van, hogy amúgy is újra festenék. ÉS iszonyat könnyű vele dolgozni. Nedves hajra kell kenni, és így sokkal könnyebb (még hosszú hajjal is) és gyorsabb a festék felkenés.

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker
2018. október 29.

Ez nagyon jujjj :/ Kinéztem magamnak, hogy milyen szuper, nyáron nem olvad, nem folyik, és ceruza, tök jól lehet vele dolgozni. Még jó, hogy kipróbáltam a boltban, így nem dobtam ki pénzt feleslegesen az ablakon. Szóval az van, hogy másodpercek alatt szárad, lehetetlen dolgozni vele, nagyon csúnya végeredmény nyújt, majdhogynem csontszárazon kerül fel a szájra, és letörölhetetlen. Egyszerűen siralmasan borzasztó termék.