kicsicsillag05

Regisztráció dátuma: 2020. június 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál
2020. június 10.

Nagyon szuper a keféje, baromi hosszú és nagyon dús pillákat csinál, ebben szerintem sok drágább társát lekőrözi. Tény hogy az elején tényleg sok festéket vesz fel, és nagyon le kell húzni a felesleget, különben össze ragassza a pillákat, de pár alkalom után már erre sem kell figyelni. Nekem ennek ellenére ár-érték arányban mindenképp 5 csillagos. Közepesen tartósnak mondanám. Kedvező ára miatt nekem tökéletes hétköznapokra, rendszeresen veszem.

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre
2020. június 10.

Nagyon szuper hajvégápoló akkor is, ha a Steampod gépet nem használom hozzá. Sok hajvégápolót próbáltam korábban, de vagy zsírosodott tőle a hajam, vagy nem csináltak igazából semmit. Ettől egyáltalán nem zsírosodik, könnyű állagú szérum, pihe puha hajvégeket varázsolva. Mióta használom a géppel együtt tényleg nem törik a hajam. De a gép nélkül is egy nagyon jó választás hajvégápolónak!

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2020. június 10.

Vékonyszálú hajam van, ezért régen mindig rettentően tört és szálkásodott, hiába kentem rá bármit. Mielőtt megvettem a Steampodot levágattam, 1 éve használom minden hajmosás után és tényleg nem törik azóta!!! Nekem ez egy csoda. A hajam pedig szuper pihe puha lesz utána és egészséges kinézetű. Miután kivasalom sokan meg dicsérik hogy milyen szép a hajam. Nagyon jó döntés volt hogy beruháztam rá, mindenképp megérte. Annyit azért megjegyeznék, hogy a natúr, festetlen barna hajam sose lesz olyan szuper fényes mint 1-2 reklám képen látni lehet, azok valószínűleg a hajfestés miatt is olyanok, de a természetes fényét megadja a hajamnak.