Kim17

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Kylie Cosmetics Kyliner Kit

Kylie Cosmetics Kyliner Kit
2017. szeptember 24.

Nagyon jól pigmentált a ceruza, illetve a gél is, a kis ecset is jól kihasználható. Egész nap tart, nem kenődik el egy picit sem. Ár/érték arányban szerintem szuper, 5*

Kylie Cosmetics Blush

Kylie Cosmetics Blush
2017. augusztus 5.

Körülbelül egy hónapja használom a Virginity árnyalatot, a csomagolása nagyon kis cuki, első ránézésre kicsit megijedtem, hogy túl pink lesz, de ecsettel feltéve nagyon szép rózsaszín pírt ad az arcnak. Nagyon jól pigmentált, alig kell belőle egy kevés, egész nap tart. Mindenképpen beszerzek még belőle egy-két árnyalatot, mert nálam jobban teljesített, mint a Mac pirosítóm, amit egyébként imádtam.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2017. július 28.

UPDATE: Változtatnom kell a véleményemen, mégiscsak jár az 5* neki. Már pár napja csak ezt a terméket használom, egyik este még el is aludtam a lemosása nélkül, másnap is ugyanúgy fent volt, nem kenődött el egy picit sem. Sokáig elég lesz, mivel kevés kell belőle ár-érték arányban is abszolút nyerő.

Szeretem ezt a kis szemöldök cuccot, bár én nem vagyok a mai "óriás" szemöldökök híve, így nemis rajzolom soha túl a sajátomat, csak egy picit ráerősítek vele. Erre a célra tökéletes, bár nekem a Mac szemöldök spirálja a tuti befutó, azt is kis ecsettel szoktam használni és nekem tartósabbnak tűnik, így erre csak 4*