kisorso

Regisztráció dátuma: 2012. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2018. november 19.

Nagyon hosszú, sok, vékony szálú, festett hajam van. Az első használat után rögtön enyhült a viszketés, hűsítő, nyugtató érzés volt, a következő napon is kellemes, könnyű a hajam, szeretem a teafaolaj-illatot is. Állagra nagyon jó, nekem jól habosodik, igaz, én minimum kétszer vagy háromszor mosom a hajam egy alkalommal (hetente egyszer mosom, mert se időm, se energiám rá, de az utóbbi hónapokban már annyira viszket a végére a fejbőröm, hogy nem tudom kivárni az egy hetet).
Egyelőre tetszik. Update később.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2017. április 27.

Háááááááááát nem tudom, mit gondoljak.
6 napja szedem. A hajamon nyilván eddig nem okozott látványos változást, nem is vártam, de megjelentek az arcomon, vállamon, hátamon, és - hát elnézést, de - a fenekemen gigantikus, fájdalmas, gyulladt pattanások a semmiből. Nem vagyok pattanásos típus, érzékeny a bőröm, de nem volt eddig pattanásos. Olvastam korábbi véleményeket, miszerint esetleg ez állhat a háttérben... Nem tudom, mit tegyek. Most abbahagyom, lássuk, elmúlik-e, aztán később újra megpróbálom.

Police The Sinner EDT

Police The Sinner EDT
2017. április 13.

Nekem már több mint egy éve a kedvencem. Mindenből kifogytam, bementem csak úgy egy parfümériába, hogy hátha találok valamit. Ezt mutatták legelőször, meg utána még van 10-et, de nekem ez tetszett meg azonnal. Azóta is azt az egy üveggel használom (igaz, én EDT-t, 100 ml-eset vettem). Nagyon kevés elég belőle, és nagyon tartós. Eddig mindenkinek tetszett :)