Kitti93

Regisztráció dátuma: 2015. november 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2016. február 26.

Ez az első ilyen termék amit megvettem. Egyenlőre nem sok fogyott belőle. Néha elfekszem a szemöldök szálaim és összevissza áll, hát nem mondom hogy ez teljesen lesimítja. Olyan... van is meg nem is termék :D Elfér a sminkcuccaim között, de nem mondanám, hogy nem lennék meg nélküle. Egyébként a szemöldök port leszedi és tiszta barna lett már az egész. Nem valami szép látvány. Arra jó hogy egy kicsit bekeményíti a szemöldököm amikor megszárad.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. február 26.

Nagyon nagyon szeretem. Amióta megvan kb 3 éve, minden nap használom és még mindig van benne :) A sablon nekem fölösleges. Tartóssága viszont 5*, úgy mint az ára, hiszen sokáig elég. Egyedül a csomagolása ront rajta, de úgy látom ez másnál is így van. Gyenge a tartója és az elkerülhetetlen esések után el is reped könnyen. Másrészt nekem kicsit sem praktikus ez a ki-be húzogatós módszer. Jobb lenne felnyitósban. Másrészt meg az ecsetet is mindig elejtem, mert olyan kis könnyű és szétesik a készlet. Bár akik profibbak biztos van szemöldök ecsetük, de nekem kézre áll ez a kicsi is, úgyhogy azt használom. Összességében magával a termékkel semmi baj :) (azért a csomagolásért -1* :P )

Crystal Nails Base Gél

Crystal Nails Base Gél
2016. január 17.

Nagyon jó termék, bár még tesztelés alatt van nálam. Egyetlen hátránya az ára. 3500ft kicsit sok érte véleményem szerint, főleg úgy hogy otthoni géllakkozásra használom. Remélem sokáig elég lesz ennyi pénzért.