Kittx44

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Fructis Ananas Hair Food Hajmaszk

Garnier Fructis Ananas Hair Food Hajmaszk
2023. augusztus 15.

Csoda ❤️❤️
Jó illat, puha es nem zsirosodo haj, imádom.
Fodraszom mondta, h száraz a hajam emiatt csinálna nekem a latogatasomkor egy "csoda" kurat 70 euroert... Elkezdtem ezt használni aztán kérdezte h az ö termekeit használom e otthon mert annyira mas lett a hajam. Mondtam nem en ezt 4 euroert vettwm 😂
Eddig Maria nilat, olaplexet hasznaltam de simán jobb ez. Az ár értek arány kitunö, remélem sokáig marad a piacon.

Svenja Walberg Lashcoca!

Svenja Walberg Lashcoca!
2023. április 16.

En elöször nem hittem ezekben a szerumokban, de megkérdeztem egy hónapok óta nem látott kolléganömet, hogy műszempillát csinaltatott e.
Mondta nem hanem ezt a szérumot hasznalja kb 2-3 hónapja minden nap, ezért én is elkezdtem.

Tényleg csodát művelt, kellett hozzá valóban türelem nálam 3 hónap legalább, de megérte.
Nem volt semmi mellékhatasa nálam.

Dior Forever Skin Glow Alapozó

Dior Forever Skin Glow Alapozó
2023. február 7.

Egy drogeriaban vettem meg elsō chanel ruzsomat ehhez adtak egy dior forever skin glow mini N1 mintat mivel kedvenc alapozomat kivontak a forgalombol gondoltam kipróbálom.
Az eredmény tökéletes lett, kremes, gyönyörű börkép, mindennapi használtra tökéletes nem maszkos, jól hidratál, minimális fenyt ad az arcnak amit nagyon szeretek.
Ha belenezek tükörbe látom, hogy ez tökéletes választâs volt.
Másnap rendeltem is meglepodtem mert azt hittem drágább lesz, de akciosan 35 Euroert jutottam hozzá, hat a Mac kerül ennyibe ami nekem abszolut nem nyerte el szimpatiamat.

Amiert 5 csillagot adok az az ALKOHOL!
Mikor felkenem erosen megüt a szaga qmi ok gyorsan elillan, eddig nem volt ilyen alapozóm amiben ennyire érezhetö volt az alkohol. Ezen kívül tökéletes.
N2 mintat is küldtek hozzá ami valószínű nyarra jó lesz 👌