Kittx44

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló
2020. június 27.

Megrendeltem neten ezt a híres csoda hajvasalót, 220 Eur volt akciósan plusz hozzávaló irém.
Mindent a leírtak alapján csináltam, de sajnos semmi különbséget nem látok a Remington hajvasalóm es ez között. Szépen vasql persze, mint a Remington...
Talán a hajam tapintása picit szárazabb es keményebb , a krém vagy a gőz miatt laposabb.
Nem értem ezt a sok pozitív véleményt, az árát pláne nem hiszen ez a készülék nem tud többet mint felforrósodni és egyszerű gőz fújni.
Sajnos azt hittem tényleg csodamaschine lesz, de nem.
Vissza is küldtem azonnal :((

Rituals The Ritual of Sakura Sampon

Rituals The Ritual of Sakura Sampon
2020. június 27.

Nálam egyáltalán nem úgy habzik, mint ég sampon inkább, mint egy tusfürdő.
Leöblítés után csikorgós "túl tiszta" erztű lesz a hajam, mintha tényleg valami tusfürdővel vagy a régi WU2 vel mostam volna hajat. A dobozon sampon áll, de balzsam nélkül lehetetlen lenne kifésülni használat után a hajamat.
Egyelőre 2x használtam, dúsabb tőle a hajam ugyanakkor picit szárazabb is a vége. Ennyi pénzért már professzionális sampont kapok, nem veszem mégegyszer, de elhasznalom mert több balzsammal stb szép lesz tőle a hajam.
Illata nagyon hamar elillant nálam.

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2020. június 27.

Körmöm nagyon vékony és töredező ezért gondoltam kiprobalom ezt a vitamint.
Nem szedtem minden nap mert sokszor kiment a fejemből, de aztán elkezdett megjelenni néha 1-1 kósza pattanás. Nagyon csodálkoztam mert a bőröm szerencsére teljesen pattanasmentes bármit eszem, izsom.
Eleinte gondoltam hogy a szajmaszk egész napos viselese okozhatja mert eleinte az ajkamom vagy orrom alatt jelent meg, na aztán egyszer csak a honlokomon akkor már tudtam valami mással van probléma.
Eszembe jutott, h néha szedem ezt a vitamint (ezen kívül semmi mást) és miután beveszem két nap múlva kijon egy pattanás.

A körmömön nem segített, a hajam nem nőtt gyorsabban viszont mióta kidobtam a kukába újra pattanasmentes a bőröm, tehát soha nem veszem újra. 😅