Kittx44

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2021. április 17.

Illata nagyon tetszett papíron bár már ott swm volt tartós, mint a többi Chanel.
Megvettem természetesen eredetit boltban,másnap munka előtt vígan magamra fújtam 2 spriccet ami után fél órával rettenetes fejfájásom volt, konnyezett a szemem folyt az orrom. Rettenetesen kellemetlen tüneteket okozott ez a parfüm nálam, erre még sosem volt példa. Soha többet ez a parfüm, eladtam.
A pár percig tartó nagyon jó illata miatt 1 csillagot megér.
Ar érték arányban nagyon drága tartóssága egyáltalán nem Chanel minőség.

L´Oréal Professionnel Dialight Hajfesték

L´Oréal Professionnel Dialight Hajfesték
2021. január 23.

Semmi fény nem veszek észre a hajamon, ammóniamentes ennek ellenére a hajamat szárította nagyon.
Hamvasítás miatt vettem balayage szőkés hajamra mivel a fodrászatok zárva vannak. Hamvasító hatasával viszonylag meg vagyok elégedve, de nem fogom újra használni.

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló
2020. június 27.

Megrendeltem neten ezt a híres csoda hajvasalót, 220 Eur volt akciósan plusz hozzávaló irém.
Mindent a leírtak alapján csináltam, de sajnos semmi különbséget nem látok a Remington hajvasalóm es ez között. Szépen vasql persze, mint a Remington...
Talán a hajam tapintása picit szárazabb es keményebb , a krém vagy a gőz miatt laposabb.
Nem értem ezt a sok pozitív véleményt, az árát pláne nem hiszen ez a készülék nem tud többet mint felforrósodni és egyszerű gőz fújni.
Sajnos azt hittem tényleg csodamaschine lesz, de nem.
Vissza is küldtem azonnal :((