Kristie

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Carthusia Terra Mia EDP

Carthusia Terra Mia EDP
2018. november 14.

Amikor először próbáltam a Terra Mia-t azonnal egy olasz cukrászda és kávézó illata/hangulata ugrott be. Azok az isteni vaníliás és mogyorós sütemények, a frissen készült arabica kávé illatával...a jázmin és a naracsvirág fanyarságával. Nagyon kevés is elég belőle és egész nap érződik. Most így a hűvösebb időben meg valami egészen fantasztikus arcát mutatja. Nekem most tetszik csak igazán. Valóban unisex illat, mert a férfi bőrön is csodálatos, de valahogy másképpen. Engem kifejezetten emlékeztet a Montale Intense Cafe-ra. Az üvege, meg egyszerűen gyönyörű!

Zara Dark Emerald EDT

Zara Dark Emerald EDT
2016. december 12.

Nekem első illatolásra MJ Decadence illata jutott az eszembe, úgy hogy előtte nem olvastam róla egy véleményt sem. Amúgy szerintem, a Zara illatai nagyon szuper "másolatok"! Olykor még jobbak is, mint amit megpróbáltak lekopizni. :)

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Toilette Florale

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Toilette Florale
2016. szeptember 1.

Nagyon-nagyon finom édes virágos-púderes illat, de az én bőrömön nem túl tartós. Lehet, csak az allergiám miatt nem érzem olyan intenzívnek, mert Anyukám viszont megjegyezte, hogy nagyon erős illat....:D A 5 csillagot azért megkapja. ;)