Kristie

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Valentino Donna Born In Roma Pink PP EDP

Valentino Donna Born In Roma Pink PP EDP
2024. március 6.

Amilyen ízléstelen az üvege, olyan finom illat rejlik benne. Nem különösebben kedvelem az édes vaníliás illatokat, de ez kellemes és jólesik viselni. Biztos a narancsvirág miatt, amit nagyon szeretek. Csak a külcsín miatt mínusz 1 csillag.

Annick Goutal Les Nuits D'hadrien

Annick Goutal Les Nuits D'hadrien
2024. február 28.

Nekem kifújáskor nagyon tetszik, aztán gyorsan el kezd halványulni, majd már alig érzem. Sajnálom, rajtam a Goutal edt-k egyáltalán nem tartósak. Sőt! Úgy tudom ebből a "vintage" verzióból is létezik/létezett edp. Ha az tartóssabb, akkor szuper nyári frissítő citrusos-borókás-aromás finomság. Amit még külön érzek benne, az a kömény. Szóval szuper kis androgün kánikula illat lehetne, ha nem illanna el ilyen gyorsan a bőrömről. :(

Annick Goutal Le Chèvrefeuille

Annick Goutal Le Chèvrefeuille
2024. február 28.

Csodálatos tavaszi virágillat egy lepkepuki tartóssággal. :( 50 milis üvegem van, ami sajnos így nagyon gyorsan el fog fogyni. Amúgy a Goutal edt illatok tényleg gyalázatosan gyengék. A tartósság miatt mínusz egy csillag, pedig szépséges alkotás.