little_irish

Regisztráció dátuma: 2021. december 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. december 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

L'Angelica Argánolaj Tusfürdő

L'Angelica Argánolaj Tusfürdő
2024. február 24.

Fantasztikus, nehéz, füstös, keleties illat, ami a tusolás után egy kis ideig még tart, számomra mámoros élmény.
Aki szereti a keleties, valóban keleties illatokat, az próbálja ki. :-)

Yamuna Szőlőmagolajos Növényi Alapú Masszázsolaj

Yamuna Szőlőmagolajos Növényi Alapú Masszázsolaj
2023. november 19.

Fantasztikus illata van és nagyon szépen hidratálja a bőrt masszázs után, jól csúszik, szépen beépül. :-)

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2023. július 9.

A henna házasság. :-) Annak idején évekig hennáztam, a legszebb vöröse a hennázott hajnak van!
Előző este mindig összekevertem kamilla vagy rooibos teával, rozmaring illóolajjal és állni hagytam bezacskózva az asztalon, másnap kezdődhetett a dunsztolás, mert alsó hangon 3 órát ült a fejemen a pép, sose szarakodtam, mindig ment az egész hajhosszra, később játszani kezdtem az indigóval is, úgyhogy sokáig vörös-fekete fejjel mászkáltam és imádtam. Attól függően, hogy milyen teát tettem bele, változott a színe.
Egy idő után sokalltam a ráfordított időt, de egyik kemikália sem hozza ezt a színeredményt, így néha megcsiklandoz a hennázás újbóli felvétele a teendőim listájára, de még tartom magam. :-)

Azóta újra hennázom vagy egy éve, gyönyörű, fényes, az itt olvasottak megkísértenek, hátha nem kell egy éjszakát pihentetni, lehet, hogy majd kipróbálom. ^_^