lucanagy018

Regisztráció dátuma: 2018. február 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vaseline Lip Therapy Original

Vaseline Lip Therapy Original
2019. április 11.

Londonban vettem iszonyat gyorsan, mert az ottani időjárás kikezdte az ajkaimat és a szám feletti bőrt. Sose volt ilyen tehát fogtam és vettem. Két nap után elmúlt minden gondom és kínom. Azóta is naponta használom, puhák az ajkaim és néha még szájfény helyett is ezt használom olyan szépen fénylik! :)

Aldo Vandini Sensual Aroma Body Balsam

Aldo Vandini Sensual Aroma Body Balsam
2019. április 11.

Az illata nagyon nagyon finom, az őszre és Karácsonyra emlékeztet, de nyáron is kellemes tud lenni. Gyorsan beszívódik és közepesen hidratál. Az ára sem horrorisztikus és nekem sokáig elég :)

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2019. április 11.

Eléggé meglepett ez a 3,5 csillag ennél a ceruzánál. Én nagy szemöldökös vagyok és aki drogériában keres jó ár értékű terméket, ami teljesít is persze, az ne keressen tovább. Nem értem ezeket a "gyorsan fogy" kommenteket se. Persze, hogy gyorsan fogy ha nem megfelelően használja az ember. Ha rányomjuk a szemöldökünkre igen, meglepetés le is törhet illetve el is használhatjuk akár 5 nap alatt is!
Ez a ceruza inkább azoknak lett kitalálva akik már pontosan tudják mit akarnak csinálni a szemöldökükkel, tudnak bánni az ilyen fajta állaggal és fejjel, na meg persze nem egy új szemöldököt szeretnének rajzolni, hanem a meglévőt kihangsúlyozni. :)
Tehát egyáltalán nem kell alábecsülni ezt a terméket a rossz használat és értékelések miatt, csak ajánlani tudom.