Luller

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yodeyma Cheante

Yodeyma Cheante
2020. március 14.

Kap 4 csillagot, mert hasonlít a CMre. Személyes véleményem, hogy amióta bejött az Intense, az lett a favoritom. Arra nem tud hasonlítani, csak a nagyon alap jegyeiben, de az is kicsit eltér az anyaillattól. Összességében hozza azt, amilyen "jelleget" akartak hozni vele. Tartóssága közepes, de arra jó, amire kell. Jönni-menni. Az eredetivel nem hasonlítgatom, inkább azt mondom, amit a gyártó is, hogy csak "jellegű". A Mugler Alien jellgű illatuk, az Iris ennél jóval erősebbre sikerült, így eddig nálam az viszi a prímet (és a CelebrityWoman a LaVieEstBelle jellegű illattal). 😊 De 4csillag mindenképp, mert azért ez is tényleg jól sikerült. ❤

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse

GYÖNYÖRŰ! IMÁDOM! SZERETEM! ❤❤❤
Talán jobban szeretem az Angelnél, amitől nekem a Muse érdekesebb és kellemesebb. Vitathatatlan tartóssággal, szillázzsal és minőséggel rendelkező parfümről van szó és ebben a három tulajdonságban a Mugler parfümökkel kapcsolatban soha nem csalódtam még! Most is hozza, amit megszoktam és amiért Mugler imádó vagyok!
Szerencsém volt a M-ben! Január végén 20ezerért találtam egy karácsonyról megmaradt ajándékdobozos kiszerelést, amiben egy 60mls és egy 10mls parfüm is volt! Így mindenképpen haza szerettem volna hozni. Megtörtént! Csodálatos választás volt! Nagy kedvencem lett! ❤❤❤ Ha elfogy, tuti újra veszem! Köszi Mugler! Eddig is imádtam ezt a házat, de most újra bővült a kollekcióm ezzel a gyönyörűséggel!

Shiseido Zen

Shiseido Zen

Imádom !
Update: Nincs mit változtatbi egyszerűen bővítem annyival, hogy MÉG MINDIG IMÁDOM! Vannak nagyobb kedvenceim, de bármikor, bárhol szívesen viselem és szívesen bővíteném újra a kollekciómat vele!