Luller

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő
2024. június 30.

Ragacsos, tömény, és két használat után zsírcsomó szerű, bőr alatti pattanásokat okozott. Abba hagytam, pár nap alatt el is múlt! Nem jött be! Nagyon nem!

Yodeyma L'eau Berlue EDP

Yodeyma L'eau Berlue EDP
2023. június 6.

Update: Yodeyma Berlue velemenyt irtam, nem pedig az L'Eau-rol levo velemenyem. Szoooval. Ha eredeti, akkor az EDT verzio nem jon velem haza. De az Original EDP N°5 nagyon gyorsan itthon talalta magat a tobbi perfumom kozott. Viszont Yodeymabol az origira koppinto Beurle nem lett a kedvenc. Ez, a L'Eau ebben a formaban sokkal viselhetobb. Talan jobban hasonlit inkabb az alap N°5-ra. Azert csak marad a 4* 😉☺️
Elkezdtem szépen beszerezni ennek a gyártónak azokat a miniparfümjeit , amik eredetije megvannak már nekem. Az eredeti parfümjeim túl drágák ahhoz, hogy szemrebbenés nélkül fújkáljam a hétköznapi dolgokhoz :) És én szeretek mindig fújni valamit magamra, akár a boltba megyek, akár a kutyussal sétálni :) Mivel a Chanel N°5 is az egyik kedvencem és örök klasszik darabja a parfümkollekciómnak, így örültem, hogy rátaláltam. Ez is - mint a többi termékük is - elég jól hozza azt a "jelleget", amiért rá esett a választásunk. Persze, csak hozza, de elvárni nem kell egy koppintástól, hogy ugyan olyan legyen, mint az eredeti. Így ez számomra tökéletes, ha nem akarom túlgondolni a napi illatfelhőt.

Elie Saab Girl Of Now EDP

Elie Saab Girl Of Now EDP
2023. március 11.

Egyre kevesebb helyen lehet kapni, igy online, vakon vettem videok es velemenyek alapjan. Nagyon jol dontottem. Notinon akcios volt, igy 17ezer huf volt 90ml! Azt hiszem, ha melle nyultam volna is jo vakvasarlas lett volna, mert az ember lanya az ilyen illatokat ugy is elfujkalja, ha mar van. No, de , en ezt nagyon megszerettem. Ugyhogy vigyazok ra, melto helyre kerul a kollekciomba. 🙂
Elsore is tetszett, ahogy kifujtam, bar nem ereztem egybol a jegyeit kulon-kulon.
4csillagot adok, mert nagyon tetszik, de a tartossaga lehetne picit jobb. Oke, igy is 4-5orat masszivan erezni, de aztan hamar bor kozelive valik. Ruhan tovabb (masnap is) megmarad.
Kellemes, kremes, pisztacias, mandulas finomsag. Tisztasag illatot ereztet, bar elsore tenyleg eleg tomeny. Az, h mennyire ragaszkodo, valtozo. Es bar oszi, teli illatnak irjak, azert en varom a melegebb idot. Kivancsi vagyok, akkor mit mutat magabol.
Bar mondjak a BlackOpium es a LVEB vonalat, ezeket nem erzem, de az edesseg miatt beallhat a sorba. Hogy Lanyos-e? Igen. De erett Noknek is ugyan olyan jol tud allni! Nem az a vattacukros tomeny cukorbomba, amitol ki tudok fordulni a drogeriakbol. Es ez mindenkepp mellette kell, h szoljon! 🙂 Azert siman tul lehet fujni, ugyhogy csak finoman! 😉
1szonak is 100: Szeretem ❤️
Ps: az uvege is gyonyoru!