Luller

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yodeyma Sophisticate

Yodeyma Sophisticate
2019. szeptember 3.

Az eredetit sem szeretem, így a véleményem eleve nem lesz jó :) De, ajándékba kaptam, és hát, tovább is adtam...Számomra használhatatlan, borzasztó. Mű, fojtogató, ha lecsitul is szörnyű/ és vagy képtelen csitulni. Átfordul egy olcsó semmire sem hasonlító alkohol illatra. Ja, de...a gyerekeknek szoktak árulni locsoló kölnit...talán ahhoz hasonló, mikor lecsitul. Előtte még annyira sem viselhető...Mondjuk az egész Brand nagyon távol áll tőlem! Mind összetevőkben, mind kivitelezésben, gyártásban, koppintásban! -100* Nem veszek SOHA utánzatokat, inkább összespórolok egy kisebb , de eredetire! Egy utánzatom van , amit rohangászni használok, vagy edzés utánra , de az kb 2000 forint mindig a DM-benés 100ml (La Rive-True Woman, a CK-Reveal utánzata. Na az viszont nagyon jó!)

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2019. szeptember 3.

Nyári, fanyar illatot kerestem. Az EDTvel régóta szemezgettem, de valahogy sosem talált rám, vagy én rá. Jeremy jól fel hipe-olta, ahogy sok más illatot is, így haza hoztam egy 25mls üvegcsével. Várom a nyarat és a melegebb időt, hogy megnézzem, hogyan működik rajtam akkor.
Alapvetőleg tetszik az illat most is, bár kicsit maszkulinos hatása van néha. De lehet, h ezt csak képzelem 😏 Megelőlegezem a 4 csillagot, mert friss,tiszta és tartós illat. Fehér pólós farmeros illat 😊
UPDATE!!!
500millió csillag! Megadatott, hogy eljussak az Atlanti óceánhoz a Kanári Szigetekre. Ezt és Mugler Alienjét vittem magammal. Ezt nap közben-re, a másikat estére! Mindkettő jó választás volt! Ez KITŰNŐ választás volt! Nekem most már azt a sós óceáni levegőt, a homokot, a perzselő szaharai homokot-napot fogja előhozni, az tuti! Nem tudok mellényúlni, ha őt újra veszem , amíg gyártják! Nagyon szeretem, nagyon megszerettem! Egyáltalán nem maszkulin !!!
A frissessége, a tisztasága és az üde - kedvesen krémes illata (AMI NEM ÉDES!!!) tartós és számomra ÚJRA VEVŐS! Kétség kívül! Jelenleg 25 ml-es üvegcsével van, de be fogom szerezni a nagyobb kiszerelés! Mivel tavasz van, és jön a nyár, így ez tuti jó lesz! Télre más illatokat szerettem meg a balesetem óta ( amiben a szaglásom és ízlelésem keményen károsodott, így teljesen más illatokat szerettem meg , mint amiket eddig szerettem, mert a régieket is másképpen érzem!!!). Úgyhogy hajrá, próbáljátok ki! Maximális csillagokat adok NEKI! 5 csillag!

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem a Mugler Brand-et <3 Erre az illatra is régen vágytam már, de biztos akartam lenni benne, hogy kell e nekem. Így tavaly óta szemezgettem vele és időről időre, télen-nyáron-tavasszal és ősszel is többször fújkáltam bőrre különböző parfümériákban. Mindig, minden körülmények között a végeredmény az volt, hogy tetszik és valami elcsavarja a fejem ebben az illatban. Nem tudtam róla letenni. Mindig valahogy az eszemben volt, és nem hagyott nyugodni. És ez az, ami miatt tegnap megvettem egy 30ml -es díszdobozost, amihez 50ml testápolót és 50ml tusfürdőt is tettek. Így a 30ml-s parfüm árán az egészet el tudtam hozni.
Az illatról: Igen-igen. Szofisztikált, a szó pozitív töltetével! Megosztó! Ez az az illat, amit vagy nagyon szeretsz, vagy utálsz! Én nagyon szeretem! Az illata bonyolult, folyamatosan csituló, és újra feléledő, vaníliás aztán mintha citrusos lenne. Összességében merész, szexi, kifinomult és különleges. Nem tucat illat, szóval, ha valaki édes - vaníliás illatot szeretne, ami nem más, mint édes - vaníliás, annak nem ez lesz a kedvence! Első kifújásnál orrba vág, elgondolkozom: Ühüm, oké, jól van...nem tudom mi ez, deeeee muti csak , még egy fújás. És elég is. Ahogy a többi Muglernél, itt is remek, egyenletes és elegendő mennyiségű illatot kifújó a porlasztó.
Az sem az utolsó érv mellette, hogy ez végre egy új illat, a Mugler házból is új! Nem a többi 26.flankere! Az Alien után (ami a kedvencem ettől a háztól) a második helyet kapja a Mugler illatok közül. És megy neki az 5*!