Luller

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2022. április 1.

Szepen tisztit, puha lesz tole az arcom. A sminket is szepen leszedi, bár a vizalllo smink kacag rajta egy nagyot. Hm. Oke. Az illata tetszik, plusz jol habzik a termek, amit en szeretek benne. En altalaban nap vegen hasznalom az esti zuhanyzaskor. Reggel pl egy frissito lemosohab nekem jobban elegendo.
Hasznalata utan mindenkepp johet az ejszakai hidratalo kremem.

Lolita Lempicka Mon Premier EDP

Lolita Lempicka Mon Premier EDP
2022. február 28.

Sajnos nem. Nagyon nem. Vettem egy 30mls kiszerelést, de a tesómnak adtam. Próbálgattam párszor és sajnos nem jött be. Egyáltalán. Valahogy olyan illatosító feelingem van tőle. Sajnos a cseresznye, amit illatként is amúgy szeretek ebben a parfümben nekem nagyon nem jön be. Vegyül valamivel, ami így összességében tökre csalódás.

Chanel Coco EDP

Chanel Coco EDP
2022. február 28.

Drága Coco! Már tudom, hogy melyik szintén nagyon kedvelt parfümömet juttatja eszembe: Emanuel Ungaro Diva. Aztán arra is rájöttem, hogy azért a hasonlóság, mert az alkotójuk megegyezik. Jacques Polge 💙🤍❤️
Az illatról: számomra a kifinomult, letisztult illatok egyik nagyágyúja. Nem hasonlít sem a No5-ra, sem a CM Intense-re, pedig mind2 a kollekciómban van mert imádom őket. A Coco Noir-t már jobban eszembe juttatja, de az is teljesen más, csak jellegében érzem benne. Az AllureSensuelle is eszembe juttatja, de mégis más. Coco az Coco. 😍 Kifújáskor erőteljes, hamar elkezd csitulni és a viselőjének bőrére csavarodni. Mint egy elegáns, de mégis kényelmes sál. Mint egy fekete meleg kötött pulcsi, ami nyárra fehér pólóra vált. Mindenkor és mindenhez el tudom képzelni. Nagyon szeretem érezni az illatát órákon át, hajon, bőrön, ruhán egyaránt. 🥰 Annyi csillag, amennyi csak van 😊🤭