Luller

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Babylove Szenzitív Ápoló Krém Arcra és Testre, Kamillával, Pantenollal és Napraforgóolajjal

2021. március 12.

Update:
Sajnalattal utolag vettem eszre, h van benne palmaolaj... igy hat, amim van, elhasznalom, de tovabbra is keresem a megfelelo kremet! Sajnos ezert csillagok tunnek el mellole...

Elso velemeny:
Reggel és este is használom, de még csak pár napja. Ez alapján azt tudom mondani, nekem bejön. Az állaga nem túl tömör, enyhén vizes, könnyen felvihető, de be kell dolgozni. Nem hosszasan, de be kell dolgozni :) Kevés is elég belőle. Az én bőröm hálás neki, issza befelé rendesen. Finom, bársonyos lesz az arcom tőle és az illata nekem nagyon tetszik. Azt nem tudom, hogy ha lesz babám, neki is ezt venném e, de nekem most ez egy jó alternatíva arckrémnek. Egyelőre nem találtam meg AZ arckrémemet, így most próbálkozom a baba részlegen :) Kombinált a bőröm, jelenleg meg vagyok elégedve vele.

Oriflame Radiant Rose Kézkrém

Oriflame Radiant Rose Kézkrém
2021. március 12.

Soha nem vettem magamnak Oriflame cuccokat, egyszerűen nem jön be ez a termékcsalád. Úgy ahogy van. És egy újabb termék, ami most be is betonozta ezt a véleményemet. Az illata csodás - én szeretem a friss rózsa illatot. Ennél többet viszont nem tudok elmondani róla, ami jó. Sajnos nekem valamelyik összetevője nagyon irritáló, enyhén csípi a kezem. Pedig tényleg selymesebb érzetet kelt, viszont ugyanekkor meg érzem, hogy valami nagyon nem jó dolgot kenek fel. Sajnálom :( max 1 csillag. Kaptam és most tovább is kell adjam...
ui: az összetevői is elég csúnyák :(

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2021. március 5.

Udpdate:
Bementem a Notinoba, és simán tudtam venni 60mls kiszerelést. Volt a 80mls is, de nekem most elég volt a 60as. Az illata csodás, a parfüm nem pancsolt, és tartósabb is, mint amim volt kis mintám belőle. Csodálatos kis illat, főleg így a tavasz kezdetén. Sztem nyárra is jó lesz, szorítok neki helyet a többi nyári illatom mellett 😉😆😊❤ A tartóssága miatt vontam le egy csillagot, de most azt is megkapja. Most úgy érzem, inkább EDT erősségű, de jár neki az 5⭐!
Egy kicsi mintám van belőle, de nagyon remélem, hogy hamarosan újra elérhető lesz és tudok venni egy nagyobbat. Egy sokkal nagyobbat! :) Nagyon kellemes, friss és számomra nagyon nőies, visszafogott illat. Az első, ami eszembe jutott róla, mikor megszagoltam, az a langyos szellőben a levegőbe libbenő kézkrém illata. Ezt az érzetet végig fenntartja, hozza folyamatosan a tisztaság illatát. Nagyon tetszik, kicsit belehabarodtam. A Burberry hivatalos oldalán láttam, hogy jelenleg nem rendelhető :( , remélem, hogy hamarosan újra kapható lesz. Neten nem rendelek parfümöt, lehet én vagyok betoji, de nem merek...így majd körbejárom a Rossmannokat, Müllereket és bemegyek majd a Notinoba is, hátha személyesen ha megszimatolom, kapok olyat, ami nem valami pancsolt cucc. Az EDT-t nem szimatoltam, de nem is nagyon szeretném, mert ha kicsit is más, mint ez, már nem kell :) A tartóssága sajnos nem a legjobb, mondhatni elég gyér, de pár órát bír. Ha lenne nagyobb kiszerelésem, bővebben fújnám, nem csak egyet ide egyet oda :D
Az 5 csillagból 1et azért vonok le, mert valóban nem bír túl sokat, és még nem is annyira ismerem, hogy 5 csillagot kapjon. De a 4et simán adom! :)